• 0

Приватний будинок для престарілих - що очікувати, чи варто звертатись

Будинок для людей похилого віку


Для багатьох з нас думка про життя в будинку для літніх людей - лякає і відштовхує. Нав'язані стереотипи підказують нам, що умови життя в такому закладі не можуть бути хорошими. А якщо літня людина проживає не вдома, то про нього просто не хочуть дбати його близькі. Насправді все це далеко від реальності. І сьогодні приватні будинки престарілих - це відмінне комфортне рішення для багатьох літніх людей, які потребують додаткового догляду і турботи. Адже саме в пансіонаті вони можуть отримати необхідну увагу, медичне обслуговування і що не менш важливо - спілкування з однолітками.


Як живуть люди похилого віку в приватному будинку для літніх людей?


Забудемо про страшні картинки, яке малює наша уява. Сьогодні будинки престарілих - це затишні, комфортні і повністю обладнані заклади, які орієнтовані на те, щоб максимально підвищити рівень життя людей похилого віку. Про кожного постояльця такого закладу піклуються саме так, як це йому необхідно.


Люди похилого віку, які страждають різними захворюваннями, отримують відповідне лікування і реабілітацію. Їх щодня оглядає лікар, а їхнє здоров'я знаходиться під постійним контролем медперсоналу. При необхідності отримувати допомогу в догляді за собою, підтримці особистої гігієни або харчуванні, літні люди також можуть розраховувати на це.


Територія, яка запропонована для проживання, повністю обладнана з урахуванням особливостей людей похилого віку. Для них передбачені поручні, для пересування на колясках є пандуси, для лежачих хворих передбачені спеціальні ліжка. Залежно від стану, потреб і побажань кожного постояльця, для нього можуть бути підібрані відповідні умови життя.


Територія будинку для престарілих РенамедФото: Пансіонат "Ренамед"


Звичайно, передбачено і багаторазове харчування. Як правило, люди похилого віку харчуються 5 разів на день. Меню складається з урахуванням побажань самого постояльця, але вагомий голос має і лікуючий лікар, який визначає, що можна, а що не можна їсти кожному пацієнту.


Велику роль відіграє і можливість спілкуватися з іншими постояльцями. У пансіонатах проводять розважальні заходи, є кімнати для дозвілля, люди похилого віку можуть разом дивитися телевізор.


Допомога з транспортуванням лежачого хворого


Деякі пансіонати мають в своєму розпорядженні спеціально обладнаний транспорт для перевезення лежачих хворих. Така послуга стане у нагоді людям с обмеженими можливостями, які не можуть пересуватись в звичайному автомобілі.


спеціально обладнаний автомобіль для перевезення лежачих хворихФото: https://medical-car.com/perevezennya-lezhachih-hvorih-lviv/


Одного разу відвідавши будинок для престарілих, ви назавжди можете змінити свою думку про те, як живуть там люди похилого віку. Адже для них життя наповнене радістю, їх можливості і рівень життя стають значно вище, а якість догляду та медичного обслуговування допомагають їм підтримувати здоров'я і своєчасно вирішувати вже наявні проблеми.

28.12.2020 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter