• 0

Ознаки того, що ваш фотоапарат потребує ремонту

В пошуках вдалого кадру, деякі власники цифрових фотоапаратів майже не розлучаються зі своїми улюбленцями, без упину створюючи все нові фотошедеври. Тож не дивно, що при такій підвищеній експлуатації пристрої починають давати збої і досить швидко виходять з ладу.

Як запевняють спеціалісти сервісного центру «Контакт» у Львові, передбачити можливість поломки фотоапарату можна вже при першій появі нестабільності в його роботі. Крім того, певні види моделей характеризуються типовими несправностями, що виникають в 99% випадків. Особливо, якщо прилад використовується з порушеннями правил експлуатації.

Як зрозуміти, що фотоапарат пора ремонтувати

Поломки цифрової техніки деколи проявляються не зразу. Поява навіть невеликих проблем в користуванні пристроєм, може бути ознакою несправності. Якщо її не усунути вчасно, це може призвести до ще більш затратного та працемісткого ремонту.

На що варто звернути увагу:

- перестала працювати кнопка включення або інші елементи управління. Можлива причина — волога, що потрапила всередину апарату. Таке буває, якщо прилад побував під дощем, або ж зберігався в вологому приміщенні;

- вихід з ладу зума. Найчастіше виникає на фоні механічних пошкоджень техніки — при ударах чи після падіння на тверду поверхню. По тій же причині, дуже часто страждає об’єктив камери, механізм привода, дисплей та внутрішня електронна начинка;

- затруднений рух механізмів управління. Причина — попадання сміття, пилу та піску в середину корпусу;

- розтікання рідких кристалів дисплею, часткове зображення інформації — результат фізичного пошкодження.

Як правило, подібні неприємності виникають в літні період року, коли фотолюбителі поєднують відпочинок зі своїм хобі. В будь-якому випадку, не варто намагатись відкривати фотоапарат, щоб відремонтувати його самотужки, адже деякі деталі пристрою дуже ніжні і можуть легко зламатись.

Правильна експлуатація — запорука довгої роботи фотоапарату

Не всі фотолюбителі розуміють, що при користуванні сучасною технікою необхідно дотримуватись певних правил експлуатації. Навіть найбільш досконала техніка не може служити довго, якщо поводитись з нею неакуратно.

Майстри рекомендують берегти пристрій від:

- бруду;

- подряпин;

- ударів та пошкоджень;

- вологи;

- пилу;

- сміття;

- перегрівання.

Крім того, варто уважно поводитись з інтерфейсами, що підключаються до фотоапарата і не допускати забруднення чи розхитування роз’ємів для їх під’єднання. При появі несправностей, бажано не відкладати візит до фахівців — деколи це єдиний вихід попередити появу більш серйозних проблем з фотоапаратом.
23.12.2020 13:29
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter