• 0

Обираємо натяжні стелі для квартири

Натяжні стелі в останні роки стрімко набули популярності і користуються стабільним попитом у споживачів, що займаються облаштуванням власного житла. Але обрати найоптимальніший варіант – не таке вже й просте завдання. Тим більше, що ціна на натяжну стелю – то далеко не останній чинник, на який слід звернути увагу при купівлі.

Найважливіша частина усієї конструкції – полотно. Зовні саме полотно сприймається нашим оком, як натяжна стеля. Воно може бути двох типів: або тканинне, або плівкове.

Тканинне полотно зовні має приємний естетичний вигляд. Його плюс – таке полотно зовсім не боїться механічних пошкоджень та занизької температури. Його можна порізати ножем, і в результаті це виявиться не так вже й помітно. Коштує воно дорожче за плівкове, але при цьому вирізняється невисокою вологостійкістю. Вважається, що натяжні стелі з тканинним полотном – то найкращий варіант для під’їзду або тих місць, де є вхідні вуличні двері.

У свою чергу, плівкове полотно – це міцний тонкий пластик. Зараз таке полотно – це найпопулярніший варіант. Плівкове полотно дешевше. До того ж має відчутну перевагу – гарну вологостійкість. Це оптимальний варіант для квартир у місті або ж для публічних приміщень.

Щоправда, плівкове полотно має недолік. Його не можна використовувати в приміщеннях, які не опалюються, через те, що таке полотно псується від низьких температур. Тому ані в під’їздах, ані в заміських або дачних будинках його використовувати не рекомендується.

Існує кілька варіантів найпоширеніших фактур натяжних стель. Варіантів, звісно, багато. Роздивляючись розкішні французькі натяжні стелі від компанії Potolkoff , можна подумати, що для монтування такого використані сотні різноманітних фактурних варіацій. Але насправді самих фактур лише кілька. Зокрема, це матові, сатинові, з блискітками, глянцеві та металік.

Матові на сьогоднішній день є найбільш поширеними й популярними у клієнтів. Вони мають чудовий зовнішній вигляд та швидко монтуються.

Сатинові відбивають світло, але не повною мірою. Вони мають гладку поверхню, а також міцне кріплення.

З блискітками – створюють додаткові зовнішні ефекти. Найпопулярніший – ефект зоряного неба. Вважаються надзвичайно гарними та мають стійкий попит.

Глянцеві – з категорії дорогих. Вони добре відбивають світло, заядики чому створюється неповторний дизайн у кімнаті.

Металік – гармонійно сприймаються в приміщеннях, зроблених у стилі хай-тек, авангард або техно.
10.12.2020 16:23
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter