• 0

Тюнинг решітки радіатора вантажівки

Ви хочете поліпшити зовнішній вигляд вашої вантажівки? Якщо так, решітка радіатора - гарний аксесуар для початку. За словами відомих технічних фахівців і власників вантажівок, декоративна решітка радіатора - відмінне рішення для поліпшення зовнішнього вигляду вашої машини. А ще у неї є багато інших корисних функцій.

Як випливає з назви, вона захищає радіатор. Якісна решітка гарантує, що камені, висока рослинність та інші предмети не подряпають цей дорогий агрегат. Всяке може трапитися на дорозі. Решітка допоможе у важкій ситуації. Наприклад, якщо ви зіб'єте тварину.

Рідкісний випадок, коли один й той самий аксесуар виконує важливі декоративні та захисні завдання.

Тюнинг решітки радіатора вантажівки


Як встановити декоративну решітку

Усі решітки радіатора акуратно прикручуються до капота. Перед установкою не потрібно свердлити або різати автомобіль. Хіба що мова йде про виносні захисні пристрої, які у нас заведено називати "кенгурятниками", що мають нестандартну схему установки. Їх зазвичай кріплять до бампера, а не до капота. Рекомендуємо вам звертатися до фахівців на СТО, а не ставити "кенгурятник" самостійно.

Перш ніж вибрати захисну решітку для своєї вантажівки, вивчіть її. Переконайтеся, що вона підходить для вашої автівки за моделлю, роком випуску та маркою. Більшість захисних решіток виготовлено з нержавіючої сталі, хрому або чорного металу. Виробник не передбачає можливості "доопрацювання". Він відразу випускає варіанти однієї і тієї ж решітки для вантажівок різних марок і моделей. Швидше за все, ви зможете знайти товар, який підходить саме вам.

Три вагомі причини замовити тюнинговану решітку просто зараз

Ви все ще не можете зважитися на тюнинг? Ось вам кілька найважливіших причин перейти зі стокової запчастини на тюнинговану.

По-перше, це стильно

Вибір аксесуара для вантажівки, який не впливає на автомобіль і не робить негативний вплив на інші вузли і аксесуари для вантажівки, дуже важливий. Решітка радіатора не конфліктує з іншими пристроями автомобіля. Наприклад, вона не викликає проблем у роботі з буксирними гаками. Навіть навпаки, хороша решітка захистить ваш автомобіль та інші аксесуари. Не тільки радіатор, але і все інше, що знаходиться у вас під капотом.

По-друге, можна встановити додаткові фари

Ви хочете додаткові фари на свою вантажівку? Якщо так, необхідно встановити декоративну решітку. На неї можна монтувати додаткові фари, протитуманки та фари дальнього світла. Перш ніж вибирати додаткові освітлювальні прилади для своєї машини переконайтеся, що вони добре виглядають на вашій решітці. З ними автомобіль буде виглядати ще крутіше.

По-третє, так ви захистите радіатор

Хороша решітка підвищує безпеку водіння. Вона оберігає від попадання в радіатор великих предметів. Знижує кількість бруду, що проникає під капот. Пробити радіатор - дуже небезпечно, особливо під час далекого рейсу. Таку несправність ви не помітити відразу. А коли виявите, що вода витекла, вже бути пізно.

"Кенгурятник" теж підвищує безпеку. Навіть під час зіткнення, але тільки на невеликій швидкості. Недавні дослідження показують, що "кенгурятники" запобігають структурним пошкодженням при зіткненні з твариною.

Джерело - https://www.trucker-boss.com/
07.12.2020 12:12
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter