• 0

Що таке малярні роботи на висоті

Виконання малярних робіт на висоті alptex.com.ua/farbuvania-na-vysoti/ значно відрізняється від аналогічних, що проводяться в звичайних умовах. У цьому випадку окрім забезпечення відповідних умов праці, вимог по електробезпеці та правил зберігання та перевезення матеріалів, вони вимагають підвищеної уваги до забезпечення і виконання правил по техніці безпеки. Окрім вимог до конструкцій, експлуатації світильників, що використовуються при виконання робіт у висотних малярних роботах є і свої вимоги, саме тут на допомогу приходить промисловий альпінізм.


Особливості малярних робіт на висоті


В першу чергу перед тим як приступати до виконання малярних робіт на висоті необхідно виконати ретельну перевірку як ручних, так і механізованих інструментів, пристроїв та усіх інших засобів, що використовуються для роботи.


Оскільки малярні роботи - це відповідальна та важлива складова зовнішнього оздоблення споруд, то відповідно виникає необхідність підйому матеріалів, інструментів та обладнання на певну висоту, що буває досить значною. При цьому потрібно враховувати, що вантажі, вага яких перевищує 60 кг на висоту, що перевищує 3м можна піднімати лише за допомогою спеціально призначеного для цього обладнання. В багатьох випадках при виконанні робіт можуть використовуватися матеріали закордонного виробництва. У цьому випадку обов’язковою умовою їх використання є наявність інструкції на українській мові. Це допоможе запобігти негативних та непередбачуваних наслідків при проведенні робіт.


Техніка безпеки при виконанні малярних робіт на висоті


При виконанні усіх малярних робіт працівникам необхідно дотримуватися певних правил особистої безпеки і санітарно-виробничих норм. Їх порушення може призвести до шкірних захворювань, захворювань внутрішніх органів а у найбільш складних випадках і до серйозних отруєнь.


Це все зумовлене дією на організм спеціалістів певних факторів хімічного та фізичного походження. У першому випадку мова йде про токсичну дію деяких розчинників та барвників, у другому – про рухомість повітря, важку фізичну напруження, високу температуру чи безпосереднє розташування робочого місця на значній висоті від поверхні підлоги або землі.


Саме тому техніка безпеки при малярних роботах має виконуватися бездоганно, без будь яких навіть найдрібніших порушень.


Обов’язково перед тим, як починати роботи по фарбуванню по висоті необхідно пересвідчитися в гарантованій надійності риштування, лісів, драбин чи будь якого іншого обладнання, яке використовується майстрами при виконанні робіт.


Якщо висота перевищує 1,3 метри, виконувати роботи дозволяється лише на риштуванні чи спеціально підготовлених помостах. Якщо висота менша і використовується звичайна драбина то необхідно враховувати, що техніка безпеки категорично забороняє спирати її на віконну раму чи двері.


Спеціалісти AlpTex https://alptex.com.ua/ прекрасно володіють всіма необхідними знаннями для того щоб виконати усі роботи швидко, якісно і недорого.

30.11.2020 12:16
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter