• 0

Яку кукурудзу краще саджати наступного року

Яку кукурудзу краще саджати наступного року Кукурудза є однією з найпоширеніших у світі сільськогосподарських культур. Не в останню чергу тому, що її можна вирощувати в різних кліматичних умовах та на різних грунтах. Усюди кукурудза демонструє широку адаптованість до кліматичних умов на певній території та щороку дає стабільно високий врожай. Її не дарма вважають царицею полів. Адже на всіх континентах кукурудза має найвищу врожайність серед зернових культур.

Чому кукурудза – найпопулярніша в світі с/г культураНа даний момент кукурудзу вирощують на всіх континентах у понад 160 країн. Незаперечним лідером з вирощування кукурудзи залишаються Сполучені Штати Америки. На полях цієї країни вирощується близько 35 % світового щорічного врожаю кукурудзи.

Вирощуванням кукурудзи займаються як потужні транснаціональні агрохолдінги, так і дрібні фермери. У розвинених країнах кукурудза має широке використання. Так, вона може бути складовою різноманітних продуктів харчування, кормом для тварин, складовою для виробництва промислових товарів (докладніше на Аgross тут https://agross.com.ua/).

Характерні ознаки кукурдзи


Яку кукурудзу краще саджати наступного року

Завдячуючи тому, що в кукурудзі є чимало корисних та поживних мікроелементів, вітамінів, кукурудза вирізняється наступними характерними ознаками:

- за рахунок високого вмісту клітковини кукурудза добре впливає на швидкість та якість процесу травлення;
- - кукурудза знижує рівень холестерину;
- окремі фахівці вважають, що кукурудза має протиракову дію, якщо її ввести в харчовий раціон на постійній основі. Все через наявність в ній ферулової кислоти;
- якщо вживати у їжу несолодкі сотрти кукурудзи, то вона ефективно знижує негативні прояви діабету та порушення вегето-судинної системи;
- через високий вміст магнія, цинку, селена та лютеїна кукурудза покращує зір та виводить токсини з організму;
- позитивно впливає на стан шкіри та волосся.

Кукурудза використовується для виробництва крупи, мамалиги та кукурудзяного борошна. Кукурудза використовується як кормова база для різних категорій тварин. З кукурудзи можна виготовляти навіть пластмасу.

Обираючи посівний матеріал в компанії Аgross для вирощування кукурудзи в 2021 році в Україні, варто звертати увагу на:

- стійкість посівного матеріалу до генетично закладених хвороб;
- на стійкість матеріалу до посухи та здатність нормально переносити морози;
- на ступінь вологовіддачі посівного матеріалу;
- на стиглість та на терміни дозрівання.
26.11.2020 13:34
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter