• 0

Чек-лист по створенню інтернет-магазину у 2021 році

Чек-лист по створенню інтернет-магазину у 2021 році


У 2020 році онлайн-магазини стали ще більш популярними. Причина тому - самоізоляція під час пандемії коронавірусу. В цій статті ми розповімо, як створити свій магазин і при цьому не помилитися.

Визначаємося з CMS
Чек-лист по створенню інтернет-магазину у 2021 році


CMS – це система для керування веб-сайтом. В першу чергу вона повинна бути інтуїтивно зрозумілою. Адже підрядник закінчить свою роботу, і ви залишитеся з адміністративною панеллю керування тет-а-тет. До речі, за посиланням ви знайдете огляд платформ, які зараз найбільш часто використовуються для розробки інтернет-магазинів.

Але при цьому під прицілом потрібно тримати набір модулів, фішок для SEO-просування, адже ви ж не хочете “мертвий” сайт, вартість і якість обслуговування. На даний момент розробники представили вже спеціально заточені, так би мовити, вузькоспрямовані платформи виключно під онлайн-магазини.

Вибираємо CRM

Це система, яка зберігає дані про клієнтів і замовлення (контакти, кількість і статистику цільових звернень та інші корисні для аналітики дані). У цю програму вже інтегровані усі способи та служби доставки, бухгалтерський облік, логістика, відстеження цін і наявність продукції на складі.

Вибирати варіант потрібно виходячи з можливості інтеграції системи з CMS. В іншому випадку доведеться створювати замовлення вручну, а це тільки ускладнить процес і підвищить ймовірність помилки.

Створення сайту

Чек-лист по створенню інтернет-магазину у 2021 році


Зараз розробники пропонують великий вибір конструкторів. Вони досить зручні й можна все зробити самостійно. У більшості випадків вони вже адаптовані під мобільну версію, тому ви легко можете в майбутньому отримувати трафік зі смартфонів та інших пристроїв.

Однак є один мінус – сайт буде шаблонним. Втім, для інтернет-магазинів це не такий вже й великий недолік.

Але якщо ви хочете унікальний дизайн, краще знайти професіонала. Якщо в планах у вас нескладний сайт, наприклад, на платформі SaaS, дешевше знайти фрілансера, ніж звертатися в агентство. Найкраще відразу шукати розробника в парі з сеошником, щоб почати SEO-просування після запуску проекту. Це значно заощадить ваші тимчасові ресурси.

Система прийому платежів

В першу чергу система повинна бути надійною, щоб в майбутньому ви не зіткнулися з хакерськими атаками, які можуть значно підірвати репутацію вашого бізнесу. Також вона повинна передбачати різні варіанти оплати: зі смартфонів, банківських карт, онлайн-банкінгу та електронних гаманців. Це в ідеалі, але ви можете обмежитися тільки самими основними способами оплати товарів.

Також можна укласти договір із банками на видачу кредиту або розстрочки. Це дозволить вам залучити більше покупців, особливо, якщо ви пропонуєте продукцію преміального класу. Втім, навіть побутову техніку аудиторія буде купувати охочіше, якщо у неї буде можливість оплачувати товар частинами.

Як бачите, роботи буде достатньо. У більшості випадків краще звернутися за допомогою до професіоналів, ніж методом проб і помилок домагатися досягти досконалості.


06.11.2020 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter