• 0

Новорічні сувеніри для чоловіків

Що подарувати коханому? А партнеру по бізнесу чи колегам по роботі? Чого насправді бажають чоловіки, чим їх можна здивувати в наші складні часи? Якщо ви почали задавати собі ці питання ще в листопаді − ви на вірному шляху. Потім буде пізно. А про те, як здивувати сильну стать, ми вам зараз розповімо.

Новорічні сувеніри для чоловіків


Чого справді прагнуть чоловіки

Не має значення, мова йде про тінейджерів, зрілих та успішних чи пенсіонерів. Бажання у всіх одні. Бути визнаним, щоб тебе поважали, цінували твої чесноти та закривали очі на твої недоліки. Так, все насправді дуже просто. Чоловіки прагнуть визнання, уваги та шани. Але просто це тільки в теорії. На практиці виникає складність − як саме вкласти це визнання в простий подарунок?

По-перше, потрібно вибирати таку річ, яка буде мати практичне застосування. Щось, що насправді потрібно. Дорогий парфум, святковий набір шкарпеток чи дорогий алкогольний напій − погані варіанти. Вони вказують на те, що ви не довго думали над вибором подарунку. Просто взяли традиційну річ та витратили на неї гроші. Без уваги до справжніх потреб.

Краще дарувати дорогу кулькову ручку чи повербанк. Всі ділові люди користуються цими речами. Але ніяк не зберуться їх придбати. Постійно відкладають. Тому потрапляють в неприємні ситуації.

Власник нехай невеличкої, але не бідної, фірми, на діловій зустрічі дістає з кишені копійчану кулькову ручку. Або він же у відрядженні залишається без зв'язку через те, що розрядився смартфон. Відчуття не найприємніші. Чоловік одразу ж дає собі обіцянку придбати гідну кулькову ручку й повербанк. Як тільки повернеться додому. Але вдома він вкрай рідко використовує що перше, що друге. Тому знову відкладає покупку й історія повторюється.

А тут ви зі своїм подарунком. Ніби й речі не такі дорогі. Але корисні. Власне такі, про які чоловік давно мріяв. Давно збирався придбати. Ви ніби вгадали його думки. Чоловіки дуже цінують такий продуманий підхід. Й поводять себе, наче малі діти.

Як їх здивувати

Але як придати подарунку достатньої індивідуальності? Як недорогу, в принципі, річ перетворити на цінну? Дуже просто − напишіть на ній ім'я чоловіка та невелике поздоровлення. Буквально два-три речення. Але з глибоким змістом.

Щось на кшталт "Вітаємо Івана Івановича, кращого спеціаліста з автострахування та люблячого батька із Новим 2021 роком".

Якщо ви правильно підберете чесноти, якщо згадаєте про те, що справді важливо для чоловіка, він ваш. На цілий рік або й довше. Йому подарують багато речей. Можливо, навіть дорожчих, ніж ваш подарунок. Але власне ваш знак уваги він запам'ятає. Бо мова йде про особисте.

Рахуємо гроші

Наостанок найголовніше. Звичайно ж, вам потрібен не один подарунок, а хоча б десять. А ще краще − тридцять. Щоб поважити всіх знайомих та потрібних чоловіків. Партнерів по бізнесу, рідних та колег по роботі. Як зробити це, щоб витратити не всі гроші?

Дуже просто − звертайтесь до професіоналів. До компаній, які володіють найсучаснішими технологіями друку. Що дозволяють виконувати навіть малотиражні, навіть одиничні надруки. Звертайтесь до таких компаній, як Прінтеріо. Там вам точно допоможуть.

Замовити - https://printerio.com.ua/
02.11.2020 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter