• 0

Принцип роботи фанкойла

У чому полягає робота фанкойла? Якщо спробувати відповісти коротко, то в нагріванні або охолодженні температури повітря в приміщенні. При цьому тип приміщення не відіграє особливої ролі. Це може бути житло, офіс або виробничий цех.

Універсальні фанкойли мають кілька основних елементів. Зокрема, теплообмінник, блок керування, вентиляційний блок та фільтр.

Схема роботи типового фанкойлу наступна. Через вентиляційний блок повітря з приміщення поступає в теплообмінник. Там повітря або нагрівається, або ж охолоджується до тієї температури, яку задано. Сама ж температура регулюється за допомоги пульта керування. Систему вентиляції в приміщенні взагалі можна налаштувати лише тоді, коли ви маєте центральний кондиціонер. Саме через нього в приміщення надходить свіже повітря з вулиці.

Потім вентилятор розподіляє потік повітря. Слід підкреслити, що при цьому він практично не шумить. Вентилятор направляє повітря через теплообмінник. Одночасно до теплообмінника надходить холодна або гаряча вода. Через спеціальні муфти теплообмінник з’єднаний з системою центрального опалення для подачі води. Коли теплообмінник заповнений водою, повітряні клапани випускають повітря. Для зливу конденсату при цьому використовується патрубок.

Усі канальні фанкойли мають спільну особливість. Зокрема, свіже повітря поступає в приміщення від центрального кондиціонеру до системи чилер-фанкойли. Чилер – це машина, що працює на охолодження або незамерзаючою рідини, або ж води. Циркуляцію рідини від дилера до фанкойла проходить через насосну станцію

Поряд з дилером та вентилятором обов’язково слід змонтувати центральний кондиціонер. Це роблять переважно або на даху, або ж на чердачному приміщенні.

Охолоджуюча рідина надходить на всі фанкойли, що змонтовані безпосередньо в приміщенні, від чилера. У свою чергу. Центральний кондиціонер забезпечує подачу необхідного обсягу охолодженого повітря в приміщення.

Завдання фанкойлів при цьому полягає в тому, щоб регулювати температури всередині приміщення. До них поступає повітря і від центрального кондиціонера, і з самого приміщення. Це відчутно зменшує вартість центрального кондиціонування та безпосередньо обсяг використання повітря.

Фанкойли здатні регулювати температуру в два способи. Регулюванням обсягу води або ж повітря.

Подібна система вдало зарекомендувала себе в багатоповерхових приміщеннях.
04.09.2020 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter