• 0

Переваги теплового насосу повітря вода

У наших кліматичних умовах однією з найголовніших якісних характеристик житла є здатність продукувати й зберігати тепло в осіннє-зимовий сезон. Чи стане у пригоді для цього тепловий насос повітря вода? Відповідь позитивна. Але чому так, слід пояснити дещо докладніше.

Однією з важливих якісних характеристик теплових насосів повітря вода є їх висока енергоефективність. Тепловий насос здатен виробляти від 2-х до 5-ти кВт теплової енергії, споживаючи при цьому лише 1 кВт електроенергії.

При цьому важливою перевагою подібних насосів залишається їхня ціна. Якщо порівняти – у скільки обійдеться монтаж геотермального тепло насоса, і в яку суму – теплового насосу, то симпатії заощадливого споживача будуть на боці другого варіанту. Все це через те, що при установці теплового насосу відсутня потреба копати траншеї або ж бурити кілька десятків свердловин для покладання колекторів. Врешті-решт, досить сказати, що установка й монтаж геотермального тепло насоса перевищує вартість самого насосу в кілька разів.

Під час установки теплового насосу повітря вода необхідно встановити зовнішній блок – на вулиці, і внутрішній блок – безпосередньо в приміщенні. До зовнішнього блоку необхідно під’єднати електроенергію. А внутрішній – з’єднується з опалювальною системою та системою гарячого водопостачання. Після – монтаж обладнання вважається завершеним. Далі – пуско-налагоджувальні роботи.

Тепловий насос повітря вода привертає увагу своєю економічністю. Він споживає 1 кВт електроенергії, виробляючи при цьому близько 5 кВт тепла. У свою чергу, ті котли, які спалюють паливо або використовують електричну енергію, споживаючи 1 кВт енергії, виробляють 0,95 кВт тепла. А в більшості випадків, із врахуванням втрат тепла, - цей показник дорівнює навіть менше ніж 0,8 кВт. Усі ці цифри очевидно свідчать на користь теплового насосу.

Крім цього, теплові насоси мають значний термін використання. У середньому він може становити від 25 до 40 років безперервної роботи. Звісно, якщо при цьому насос було підібрано відповідно до конкретних умов, а монтаж було зроблено кваліфікованими майстрами. Особливої уваги потребує компресор. Якщо він ламається, то необхідно буде здійснити заміну.

Але в цілому теплові насоси характеризуються надзвичайною надійністю. Вона обумовлена тим, що всі процеси відбуваються безпосередньо в середині герметичного замкнутого контуру, в якому перед тим створено вакуум.
04.09.2020 16:04
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter