• 0

Критерії вибору борони і підгортача для трактора. Переваги мінітракторів серії Т

Майже в кожному господарстві України повинне бути навісне обладнання для боронування грунту. Воно допомагає зберегти землю від пересихання, роздрібнити верхній шар ґрунту та вирівняти поверхню ділянки. Купити борону до трактора сьогодні може кожен охочий фермер. Порівняно невелика ціна робить її доступною для більшості бажаючих землевласників.


Як вибрати борону для трактора?


Серед найбільш популярних видів обладнання для боронування грунту варто виділити дискові конструкції. Окрім стандартних функцій вони також приймають участь в боротьбі з бур’янами, від котрих потерпають українські господарства. Під час вибору борони потрібно враховувати:  • версію обладнання – в продажі можна знайти секційні борони і дискатори. Перші вважаються застарілими. Дискатори – це більш сучасний варіант;


  • кількість рядів з дисками – борони можуть комплектуватись кількома рядами робочих органів. Найчастіше в їх конструкції передбачено від 2 до 4 рядів;


  • розмір дисків – при великому діаметрі робочі органи будуть обробляти ґрунт на більшу глибину.


Також варто враховувати силу, з якою борона буде давити на ґрунт під час роботи. По цьому чиннику борони поділяються на легкі, середні і важкі. Для боронування ділянки, де давно не проводилась ця процедура, підійде важке обладнання.


На що звертати увагу при покупці підгортача?


Критерії вибору борони і підгортача для трактора. Переваги мінітракторів серії Т

Вирощування картоплі потребує проведення важливих процедур, серед яких обов’язковим є підгортання. Для цього необхідний підгортач, замовити який можна за посиланням: https://agrosad.com.ua/catalog/navesnoe_oborudovanie_dlya_traktorov/okuchniki_1.


Під час вибору підгортача потрібно враховувати потужність трактора. Якщо вона відносно невелика, то краще купити легке обладнання, використання якого не приведе до перегріву техніки.


Також варто звернути увагу на тип монтажу підгортача для трактора. В більшості випадків для цього використовуються стандартні зчіпки, проте можуть бути й виключення.


Чому варто купити мінітрактор Т?


Мінітрактори серії Т досить популярні серед українських фермерів. Замовити їх можна за адресою: https://agrosad.com.ua/catalog/traktori/minitraktorinbspT.


Серед найбільших переваг мінітракторів Т варто виділити:
  • маневреність та прохідність;
  • економічність і простоту в обслуговуванні;
  • збільшений робочий ресурс.
Мінітрактори Т можна використовувати для роботи з різним навісним обладнанням. Вони показують хороші результати під час обробки поля плугом, культивації, скошування трави і збору врожаю.

01.09.2020 17:26
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter