• 0

Як скористатися послугами евакуатора

У містах, великих та маленьких, часто виникає потреба в послугах евакуатора. Проте для того, щоб використання евакуатора було ефективним, у кожному випадку машину слід підбирати, виходячи з конкретних обставин. Якщо коротко, то евакуатор Львів за своїми технічними характеристиками повинен зуміти доправити автомобіль до пункту призначення.
Як скористатися послугами евакуатора

Перевозити малолітражки легшеЗокрема, малолітражні авто або невеликі за розміром седани, як правило, транспортуються за допомогою евакуаторів із низькорамною платформою. При цьому завантаження https://evakuator-ua.com/ може бути і повним, і частковим. У тому випадку. коли перевезення потребує авто з автоматичною трансмісією, то зазвичай необхідне повне завантаження.

Є чимало марок евакуаторів, які здатні одночасно здійснити перевезення одразу кількох автомобілів. Мова в даному випадку йде про дворівневі евакуатори (ще їх часто називають автовозами). Завантаження авто на подібні типи евакуаторів здійснюється висувними або ж гідравлічними апарелями. Дуже часто такі перевезення використовуються у тих випадках, коли перевозити слід щойно придбані або нові авто.
Як скористатися послугами евакуатора

Якщо потрапили в ДТПМайже завжди без евакуаторів не обійтися у випадку потрапляння авто в дорожньо-транспортну пригоду. Після ДТП машина має значні пошкодження. Тому необхідно використання крану-маніпулятору. Тому викликають спеціальний тип евакуатору, який має подібний пристрій.

На місці ДТП за допомогою крану пошкоджене авто завантажують на платформу. Хвилюватися не слід. Ніяких додаткових пошкоджень при цьому не відбудеться. Авто закріплюють спеціальними ременями. Слід додати, що подібні евакуатори повинні бути з високорамною платформою.

А от великогабаритні евакуатори мають технічну можливість перевезення вантажних автомобілів та фур. Також великогабаритні евакуатори можуть здійснювати часткове завантаження, а також буксирування. Хоча при цьому відчутним недоліком такої послуги є висока вартість, а також значні складнощі, які виникають під час експлуатації. Через це далеко не кожна компанія пропонує своїм клієнтам скористатися саме такими евакуаторами.

Що впливає на ціну послуги


Як скористатися послугами евакуатора

Якщо ви вирішили скористатися послугами евакуатора, то вам слід знати, що на кінцеву вартість даної послуги впливають декілька факторів. Зокрема:

1) тип авто, який слід евакуювати, модель та марка авто. Наприклад, перевезти вантажівку або джип буде відчутно дорожче, ніж седан;
2) обов’язково слід врахувати відстань, на яку треба перевезти автомобіль;
3) ступінь складності завантаження, яка напряму залежить від технічного стану авто.


Так у Львові якісні послуги з евакуації авто надає компанія Evakuator-UA. Умови при цьому для всіх охочих скористатися даним видом автосервісу – найвигідніші, а рівень послуг – незмінно високий.

До Evakuator-UA звертаються водії через абсолютно різні причини. Наприклад, сильна втома після важкої дороги, ДТП, транспортування машини, яку щойно придбали в автосалоні, несподівана поломка тощо. Компанія має широкий автопарк різноманітних евакуаторів. І при цьому здатна не лише якісно доправити авто до пункту призначення, а й вирішити чимало супутніх проблем.
29.08.2020 14:26
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter