• 0

Доставка боксів з улюбленого ресторану

В останні роки чимало ресторанів та кафе пропонують клієнтам послугу «їжа на виніс». Вона користується стабільною популярністю у клієнтів, бо зручна, не вимагає створення якоїсь окремої мережі для доставки, не потребує налаштування логістики та не вимагає пошуку додаткового персоналу.

Тим більше, ця послуга стала надзвичайно актуальною після запровадження в Україні карантину через пандемію коронавірусу. Попит на послугу зріс у кілька разів, і на даний момент в багатьох містах, де рівень захворюваності ще не дозволяє ресторанній галузі працювати на повну потужність, доставка боксів з вишуканими стравами – надзвичайно популярна.

Зрозуміло, що доставка їжі додому – це послуга, що поширена у великих містах-мільйонниках та обласних центрах. Якщо мова заходить про невеличкі містечка, то тут більшої поширеності набула форма «їжа з собою». Цю форму обслуговування клієнтів застосовують не лише ресторани та кафе, а більше навіть пі церії, міні-пекарні та різноманітні фастфуди.

І тут важливо грамотно й яскраво запропонувати дану полугу. Як класні ресторани пропагують послуги з кейтерінгу, так і невеличка міні-пекарня має переконати потенційних покупців, що такої зручної послуги немає ні в кого навколо, і як людині пощастило, що вона зайшла до них взагалі. Ця послуга обов’язково має знайти відображення в меню, щоб клієнти одразу відчули її унікальність порівняно з іншими закладами.

Буде правильно, якщо послуга «їжа на виніс» буде правильно візуально оформлена. Чудово, якщо заклад зробить свої власні серветки та яскраву фірмову упаковку. Це одразу підвищить привабливість послуги та одночасно зацікавить багатьох, хто побачить таку форму «їжі на виніс». Навіть у тому разі, коли людина жодного разу не була у закладі, існує значна ймовірність того, що вона запам’ятає упаковку та характерні ознаки логотипу, і, побачивши заклад, зайде до нього.

Слід розуміти, що переважна більшість клієнтів дуже непокоїться за зберігання в упаковці складних блюд. Бутерброди та піца – то легка поклажа. А от, наприклад, яйця або паштети – то вже складніше.

Тому до складностей пакування слід підходити з максимальною відповідальністю. Розумніше буде взагалі виключити з переліку смаколиків та решти блюд, які ви пропонуєте на виніс, ті, які з великою ймовірністю будуть зіпсовані. Краще залишити їх в ролі вашого ексклюзиву, поласувати яким можна виключно в стінах вашого закладу…
14.08.2020 19:08
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter