• 0

Підключення Інтернету в Києві

Підключення Інтернету в Києві Зараз важко уявити, як людство обходилося без Інтернету. Адже сьогодні, наприклад, підключення Інтернету в Києві – це перше, про що домовляються люди, коли підписують договір на оренду квартири в столиці чи домовляються про оренду офісу у будь-якому куточку столиці. Без Інтернету важко уявити навіть життя в звичайному селі.

Найчастіше, що сьогодні турбує користувачів, це якість послуг від Інтернет-провайдера. Якщо вона не задовольняє очікувань, то де знайти кращий варіант?

Дротовий ІнтернетНайбільш поширеним та доступним варіантом на сьогодні є дротовий Інтернет О3. Він відзначається помірною ціною, гарною якістю передачі сигналу й нормальній швидкості. При цьому є й усім відомі недоліки. Наприклад. під час грози можливі збої. Крім того, є чимало охочих обрізати кабель, який прокладено або на дах, або через стіну будинку. У таких випадках проходить певний час, перш ніж майстри прокладуть новий кабель замість викраденого та відрегулюють все необхідне в місцях з’єднань.

Звісно, перед тим, як домовлятися про Інтернет у Києві – слід чітко розуміти – навіщо він вам буде потрібний? Саме від відповіді на це питання має залежати швидкість Інтернету та щомісячна абонплата. Якщо вам потрібен полегшений варіант: ви будете передивлятися новинні ресурси, користуватися електронною поштою, користуватися Skype – то швидкості 1-3 Мбіт/сек вам буде достатньо.


Якою має бути швидкістьЯкщо ваша робота пов’язана з Інтернетом, вам необхідно займатись наповненням сайту контентом, редагування текстів тощо – в такому разі достатньо буде швидкості 5-10 Мбіт/сек.

Ну, а якщо ви будете віп-користувачем, будете регулярно скачувати великі файли, дивитися кіно онлайн, то ліпше обрати для себе швидкість на рівні 12 Мбіт/сек. Сьогодні у найбільш просунутих користувачів, у молоді та підлітків така швидкість – найпопулярніша.

Після цього слід обрати надійного провайдера, надавача послуг. Конкуренція на цьому ринку доволі висока. Провайдери змагаються між собою, пропонуючи пільгові умови, найкращу швидкість, найнижчі ціни за послуги тощо. Недосвідчена людина легко може заплутатися у величезній кількості найвигідніших пропозицій.

Найкраще – зупинити вибір на провайдері. Який працює у вашому районі. Зазвичай вони розміщують інформацію про себе біля під’їздів, на зупинках громадського транспорту, на ринках, біля супермаркетів тощо.

Після цього слід елементарно порівняти тарифи та познайомитися в Інтернеті з відгуками користувачів про тих провайдерів, на яких ви звернули увагу.
03.08.2020 18:59
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter