• 0

Металопластикові вікна від “Стандарт вікна” – економія і висока якість

Енергоефективність – це справжній виклик XXI століття. Якщо у вашій квартирі досі стоять старі дерев'яні вікна, то це означає, що ви переплачуєте за опалення. Сучасні пластикові конструкції не пропускають холодне повітря, тому в будинках, де вони встановлені, завжди на декілька градусів тепліше! Втім, це далеко не єдина перевага, яку забезпечують металопластикові вікна. Ось ключові моменти, на які треба звернути увагу:
  • Легкість експлуатації. Вам не доведеться фарбувати металопластиковий профіль або обклеювати вікна на зиму. Сучасні ПВХ-конструкції забезпечують ідеальну герметичність, тому ви можете забути про протяги. Якісні пластикові вікна можна купити в компанії “Стандарт вікна”. Після монтажу нових систем ви забудете про зимові протяги і неприємні відчуття після перебування на них.
  • Довговічність. Термін експлуатації пластикового профілю – 40-50 років, склопакетів – 15-20 років. Таким чином, через 15 років після монтажу вікна ви зможете замінити склопакети і далі користуватися віконними системами.
  • Приємний зовнішній вигляд. Білі вікна з приємною матовою поверхнею чудово впишуться в будь-який інтер'єр. Втім, металопластиковий профіль може мати будь-який колір. Виберіть ламінований варіант золотистого або яскравого відтінку.
  • Додаткові опції. Ви можете замовити звукоізолюючі, енергоощадні та антизломні вікна. В продажу є «супертеплі» конструкції з аргоновим наповненням.
Вибір металопластикових вікон сьогодні справді величезний. Якщо вам важко зупинитися на одному варіанті, звертайтеся до консультантів компанії. Вони доберуть оптимальний варіант під ваші потреби та виділений бюджет.“Стандарт вікна” – зверніться до професіоналів


Якщо ви вирішили назавжди позбутися ненависних протягів, швидше замовляйте ПВХ-системи. Компанія “Стандарт вікна” надає клієнтам послуги тільки за вигідними умовами! Тут ви можете купити пластикові вікна, виготовлені на базі профільних систем Rehay, Open Teck чи WDS. Фірма дотримується всіх стандартів якості (армування 1,5 мм, скло 4 мм, оригінальна фурнітура тощо), тому ви не пошкодуєте. Замовляючи в “Стандарт вікна”, ви не переплачуєте, адже співпрацюєте безпосередньо з виробником.


Вікна виготовляють буквально за декілька днів. Менеджери подбають про безпечну доставку на обʼєкт і професійний монтаж відповідно до норм ДСТУ. Майстри встановлять вікна швидко та відповідно до технології, а також приберуть після себе сміття.


Телефонуйте прямо зараз, на вас чекає декілька цікавих акцій, які допоможуть зекономити. Консультанти компанії розкажуть клієнту про властивості вікон зі склопакетами різної товщини, а також пояснять, які характеристики притаманні тому чи іншому профілю.

27.07.2020 11:24
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter