• 0

Букети від доставки квітів Mfl.com.ua – які ж вони?

Люди, які подорожують по Європі, бачать наскільки серйозно, відносяться місцеві квіткові бутики до своєї репутації. Мало повісити вивіску. Клієнта треба захопити історією створення бренду, представити асортимент, запропонувати щось незвичайне у вигляді компліменту покупцеві. Ми повністю підтримуємо європейські традиції. У нас ви знайдете все починаючи з вічної класики у вигляді троянд і закінчуючи небанальними маками. Жителі міста і гості у будь-який момент можуть замовити доставку квітів на сайті https://mfl.com.ua без необхідності їхати в сам магазин.


Чому клієнти вибирають саме нас?


Квіти, які зберігаються в спеціальному холодильнику радують одержувача понад тиждень. Жодна квітка не постраждала в процесі транспортування. Європейські теплиці наслідують правила сумісності сортів і обмежують використання хімічних добрив. Кур'єри компанії гарантують, що доставка букетів буде максимально швидкою. Ми пропонуємо усім гостям скласти квіткову композицію на свій смак і забрати її додому. Відправляємо букети по усій території України. У нас працює онлайн-магазин зі зручною навігацією і зрозумілою системою оплати замовлення.


Які букети найчастіше замовляють наші гості?


Послуга по доставці квітів для нас – це не формальність, а справжній ритуал. Дизайнери наслідують тренди у світі флористики. Кожна композиція збалансована. Ми намагаємося об'єднувати новомодні і класичні сорти квітів. У одному букеті знайдуться голландські тюльпани і англійські чайні троянди. В якості пропозиції руки та серця чоловіки частіше вибирають ніжні композиції. Букети для чоловіків завжди з перчинкою у прямому розумінні слова. Для ділових партнерів зазвичай складають композиції з гортензій, садових троянд і амарилісів. Букет нареченої – це завжди щось святкове. Дизайнери пропонують зупинитися на півоніях, конваліях і інших "ніжних" квітках.


Правило оформлення замовлення в магазині


Відвідайте один з магазинів або перейдіть в онлайн-салон, для того щоб скласти і сплатити букет. Для нових покупців ми організували унікальний майстер-клас. На уроці можна своїми руками скласти квіткову композицію. По місту доставка квітів працює 24/7. Наша сторінка є в інтернеті при цьому ми готові виїхати на будь-яку урочисту подію і прикрасити її для вас свіжими композиціями. Один дзвінок вас відділяє від унікальної можливості отримати європейський сервіс з доставкою додому.

25.06.2020 15:29
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter