• 0

Обзор покер-руму PokerOK

Обзор покер-руму PokerOK

Відомий покер-рум PokerOK, що є частиною величезної азіатської мережі GG Network, уже кілька років привертає увагу жителів України та сусідніх країн. У PokerOK багато переваг, які дають змогу гравцям стабільно вигравати в покер – найпопулярнішу у світі гру в карти.

Основні переваги ПокерОК

- Зручний покер-клієнт. Гравець може грати з браузера або скачать pokerok на телефон.

- Велика кількість слабких суперників. Так звані «фіші» (риба) в покер-румі переважно слабкі гравці, що дає змогу більш досвідченим користувачам заробляти на цьому. Якщо ви впевнений гравець у покер, то отримаєте значну перевагу перед аматорами з Азії та Європи.

- Унікальні акції як от Welcome bonus до $1000, медовий місяць для нових гравців, різноманітні джек-поти та ін.

- Цілодобовий трафік. Великий вибір лімітів, постійні турніри за кількома столами, швидкий покер Rush&Cash тощо.

- Високий рейкбек та кешбек.

- Позитивні отзывы покерок від користувачів руму.

Особливості програмного забезпечення

«ПокерОК» використовує унікальне ПЗ для зручності гравців та ведення статистики:

1. PokerCraft – історія гри, перемоги та поразки гравця, матриці стартових рук.

2. Smart HUD – детальна статистика щодо гравців, яка допомагає оцінити поведінку опонентів.

3. Біржа бекінгу, яка дає змогу працювати з турнірними частками.

Трафік кімнат «ПокерОК»

За трафіком кеш-гравців покер-рум «ПокерОК» посідає 2-е місце після сервісу PokerStars. Це свідчить про високу привабливість покер-руму для покеристів, які часто вибирають низькі та середні ліміти. Чому так? Саме тут велика вірогідність зустріти слабких гравців із посередніми навичками гри, що дає змогу більш досвідченим користувачам легко знімати з них кеш.

Система рейкбеку

Рейкбеком (rakeback) називають комісію, яка автоматично знімається покер-румом із кожної ставки гравця. Це додатковий бонус, який дає змогу залучати нових гравців.

Також рейкбек може виплачуватись сайтом-афіліатом, з якого гравець перейшов до покер-руму та зареєструвався. Цей показник дуже важливий, оскільки прибутковість гри безпосередньо залежить від розміру рейкбеку, який може коливатись від 5 до 50%.

Якщо ви постійно граєте в покер, то навіть невеликий розмір рейкбеку дасть змогу стабільно повертати на свій рахунок значні суми. Як правило, рейкбек нараховується автоматично, наприклад, раз на 2 тижні на ваш рахунок у покер-румі. Інколи сайти-афіліати пропонують додаткові бонуси, щоб привабити гравця.
03.06.2020 09:07
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter