• 0

Жилі комплекси України

Щоденно в нашій країні з’являються сотні сімей, яким потрібно десь жити. Жити в квартирі з батьками – це не найкращий варіант для молодого подружжя, яке тільки почало свій довгий шлях по життю. Молодь хоче бути самостійною і незалежною від батьків, хоче показати своїм рідним, що вони самі можуть всього добитися і зробити все для цього. Тому у молодого подружжя з’являється цілком логічне питання, де все таки краще придбати житло, у новобудові чи купити стару квартиру по оголошенню? Новобудови стрімко з’являються на вулицях кожного містечка України, забудовники роблять все можливе, аби тільки їх житло було кращим, екологічним та сучасним. Для того, щоб розібратися в цьому питанні, необхідно знати всю плюси і мінуси новобудов.

Переваги новобудов

При будуванні новобудов використовують надсучасні та екологічні матеріали. Будування іде цілодобово, адже терміни здачі новобудов в експлуатацію завжди піджимають. Це є однією з причин, чому так швидко з’являються новобудови. Для того, аби купити квартиру в ЖК потрібна значна сума грошей, але це значно дешевше, ніж купувати вже готову квартиру з ремонтом. Купити квартиру в новобудові легше і краще, адже ви можете оформити різні банківські кредити та іпотеки і виплачувати так, як вам буде зручно. Придбавши нову квартиру, ви отримаєте не тільки квартиру в новобудові, а й сучасне комфортне житло, а тій частині міста, яка буде вам підходити. Зазвичай забудовники будують свої ЖК в зеленій частині міста, але можна зустріти шикарні новобудови і в самому серці міста. Саме вам вирішувати в якій частині міста і яку квартиру Вам купувати.

Недоліки новобудов

Коли ми говоримо по новобудови ми розуміємо, що купуємо тільки голі стіни зі штукатуркою, метало пластиковими вікнами та дверима. В деяких квартирах навіть немає ванни і туалету. Заради того, аби можна було почати користуватись власним житлом, треба зробити капітальний ремонт, але це також не мала сума грошей, які не кожні можуть собі дозволити. Дивлячись з іншого боку, то голі стіни у власні квартирі – це велика перспектива до будування квартири своєї мрії. Адже можна зробити такий ремонт, який ви самі забажаєте. Тут ваша фантазія не буде знати меж. Все залежить від ваших фінансових спроможностей.

Безпека новобудов

Всі сучасні новобудови України проходять обов’язкову перевірку від МНС. В кожній квартирі мусить стояти протипожежова сигналізація, датчики газу і води. В разі небезпеки ці датчики спрацюють і необхідні служби приїдуть вчасно і потурбуються про вашу безпеку.

Найкращі забудовники України

Рейтинг українських забудовників – це унікальна можливість для інвесторів бути впевненим в чесності та компетентності забудовника. Це більше ніж 150 компаній забудовників і 244 жилих комплекси. На сайтах можна знайти повну інформацію про їх роботи, про терміни, а також прочитати відкуги, стосовно їх роботи. Найкращі забудовники України:

1. Eurocon;
2. Контакт-Инвест (Київ);
3. НоваБудова ( Буча, Львів, Київ);
4. ZIM Capital Group ( Буча, Київ);
5. Domira Development ( Ірпінь, Київ);
6. Stoletof Residence (Київ);
7. Regional Properties Fund ( Київ);
8. Novosell Invest (Ірпінь);
9. NCD (Київ, Бориспіль).

Зараз коли ви знаєте всі недоліки і переваги ЖК України, знаєте найкращих забудовників України, ви можете займатися вибором власного житла у любому кутку України. Для цього вам допоможе: https://dom.ria.com/uk/novostroyki/ - ЖК України. Саме там ви знайдете те, що шукаєте.
20.05.2020 16:37
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter