• 0

Робота в Польщі для чоловіків та її особливості

Приблизно дві третини від кількості трудових мігрантів – представники сильної статі. Саме тому робота в Польщі для чоловіків більш актуальна, ніж для жінок. Для них різноманітні вакансії, кращі заробітні виплати та менше перепон щодо працевлаштування.


Якщо вас цікавить саме офіційна робота в Польщі від роботодавця https://andriym.com/vacancies/poland, то вакансії для чоловіків можуть бути самі різноманітні: від тих, де немає вимог щодо досвіду та кваліфікації, до посад керівників, де потрібне гарне резюме та рекомендації. Шукаючи місце роботи серед престижних пропозицій, можна відмітити банкірів, мікробіологів, програмістів, інженерів та інші сфери сучасних спеціалізацій.


Вимоги до кандидатів повністю відповідають умовам праці та рівню заробітної плати. Щодо трудових мігрантів без досвіду роботи, то вони можуть розраховувати на робітницькі вакансії або сезонну роботу. Це важка праця, яка потребує багато сил та терпіння, але завжди актуальна. Деяких чоловіків подібна робота в Польщі від роботодавця зацікавлює лише з перспективою подальшого розвитку. Вже після першого року, всі подальші проекти будуть сприйматися легше.


Актуальна робота в Польщі для чоловіків


В теперішній час робота в Польщі для чоловіків дуже актуальна https://andriym.com/vacancies/poland/men. Спостерігається справжній фурор на кількість вакансії промислових спеціальностей:  • токарі;

  • ковалі;

  • слюсарі;

  • зварювальники;

  • фрезерувальники;

  • інженери, електрики, механіки та інші технічні напрями;

  • будівельники з досвідом роботи.


Якщо ви маєте хоча б два роки досвіду роботи на одній із вказаних вакансій, вас радо приймуть на підприємстві. Робота в Польщі на фабриці немає особливих вимог, але перевагою для вас буде документальне підтвердження слів – наприклад трудова книжка, або рекомендація з минулого місця роботи чи об’єкту.


Є на ринку праці Польщі й чорні роботи. Це так звані вантажники, працівники різного напрямку та люди, залучені в сільськогосподарській діяльності. Влаштуватися на подібні вакансії не важко, зазвичай це нелегальне працевлаштування, для якого не потрібні документи та досвід роботи, достатньо перебувати на території країни. Однак, варто враховувати те, що відсутність контракту не дає гарантії виплати заробітної плати. Ви можете вірити лише словам роботодавця. Тому важливо, щоб це була перевірена особа.


Якщо ж ви ще не мали досвіду трудової міграції, але бажаєте дізнатися яка є робота в Польщі, то дуже важливо звернутися за допомогою в компанію AndriyM. Тут вам підберуть найкращу вакансію, з врахуванням особистих навичок, проконсультують щодо переїзду до Польщі та наддадуть супровід.

23.03.2020 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter