• 0

Гарячі тури або раннє бронювання – як дешевше?

Гарячі тури або раннє бронювання – як дешевше?


Плануючи подорож, багато людей продумує, як можна зекономити. Адже інколи відпустка усією сім’єю десь на березі моря може влетіти в копієчку. На щастя, сьогодні туроператори пропонуються кілька способів відвідати теплі курорти і при цьому заощадити сімейний бюджет. На даний момент існує два популярних прийоми – раннє бронювання та гарячі тури. Обидва вони пропонують путівки зі знижками, правда умови дещо різняться, про що ми детальніше і поговоримо далі.

Особливості та переваги гарячих турів

Гарячі тури на море сьогодні користуються попитом у багатьох українців. Даний термін означає, що туристична компанія продає місця, які залишились за кілька днів по запланованої поїздки за більш низькими цінами.

Таким чином у покупців з’являється можливість придбати тури зі знижкою від 20% до 80%. Дивіться гарячі тури від Поїхали з нами за посиланням https://poehalisnami.kharkov.ua/hot-tours/, щоб підібрати собі найбільш актуальні напрямки та дату подорожі.

Великі знижки – головна перевага гарячих турів. При цьому у такої пропозиції туроператорів є кілька особливостей через які вона підходить далеко не кожному туристу:

1. Щоб «спіймати» гарячий тур, варто постійно перевіряти актуальні пропозиції. Найвигідніші варіанти зникають за лічені хвилини.

2. Часто гарячі тури залишаються на менш привабливі для туристів готелі. Саме на них найменший попит. При цьому це е означає, що готель поганий, просто на популярні 5-зіркові розміщення пропозицій в рази менше.

3. Пошук гарячого туру більше схожий на азартну гру. Вам потрібно моніторити сайти туроператорів та завчасно підготувати речі та документи (страхування, віза).

Варто зауважити, що найбільші знижки на гарячі тури з’являються ближче до початку туру. Тобто гарячі пропозиції за місяць до відправлення – скоріше маркетинговий хід, аніж реальна знижка. А ось, купляючи тур за 2-3 дні до вильоту у вас є можливість зекономити близько 60%, отримавши при цьому весь пакет послуг (переліт, страхування, харчування, трансфер). Саме за це багато туристів не любить гарячі пропозиції – не завжди люди можуть зірватись з міста за пару днів.

Коли варто брати раннє бронювання?

Тепер варто поговорити про раннє бронювання – пропозицію, прямо протилежну попередній. Якщо у випадку з гарячими турами вам доводиться бути готовими до подорожі хоч зараз, то раннє бронювання допомагає спланувати поїздку завчасно.

Низька вартість путівок в даному випадку базується на тому, що готелі бажають завчасно припустити кількість туристів у високий сезон. Вони дають знижки туроператорам, щоб ті набрали перших клієнтів. В такому випадку туристи можуть знайти путівки зі знижкою до 40%. Щодо напрямків тут вибір дещо більший, якщо порівнювати з гарячими турами.

Багато хто переживає, що, купивши тур по ранньому бронюванню, його не можна буде скасувати, якщо плани зміняться (по роботі, хворобі тощо). Однак сьогодні можна оформити страхування за невиїзд, яке поверне вартість путівки , якщо ви не їдете в подорож з певних причин (хвороба ваша чи близького родича, травми, пограбування чи пожежа в домі тощо).

Чо ж саме обирати – гарячі тури чи раннє бронювання – кожен має вирішувати для себе. По цінам ці пропозиції доволі схожі. Так, звісно, трапляються гарячі тури за знижками до 80%, але таких варіантів меншість.

З огляду на планування подорожі це вкрай протилежні пропозиції. Тому в загальному можна сказати, що гарячі тури більше підходять спонтанним туристам, які буквально сидять на валізах та готові виїхати найближчим часом. У той самий час як раннє бронювання люблять ті, хто заздалегідь планує майбутню відпустку і любить знати про подорож ще за кілька місяців до її початку.
23.03.2020 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter