• 0

Топ брендів наручних годинників для чоловіків

Щороку в світі виробники виставляють на прилавки магазині сотні мільйонів нових наручних годинників. Моделей – безліч. Типи годинників теж різні: це можуть бути годинники кварцові, цифрові, електронні або ж механічні.

Історично повелося так, що для жіноцтва наручний годинник - то лише один з багатьох аксесуарів. А от для сильної статі наручний годинник є своєрідною «ознакою якості». По тому, яку модель наручного годинника носить чоловік можна багато що сказати: про його фах, професію, фінансове становище, смак, відношення до життя в цілому.
Топ брендів наручних годинників для чоловіків

На думку фахівців з Інтернет-магазину Імідж, їх клієнти пильно стежать за новинками від найвідоміших фірм. І, уподобавши нову модель, неодмінно намагаються придбати її для себе. Чоловіки вперто вважають, що в такий спосіб вони продемонструють знайомим підвищення свого статусу й впливовості. Отже, якщо є бажання зробити приємне вашій сильній половинці, обрати годинник чоловікові, то є сенс бодай побіжно розібратися в тому, які годинники сьогодні в тренді.

Варто розпочати з Q & Q. Ця компанія ще не увійшла до категорії елітних, але інтенсивно завойовує ринок недорогих, бюджетних наручних годинників. Годинники Q & Q являються втіленням певного смакового консерватизму, простоти й класичності.

Зовні вони мають вигляд дорогих годинників, але при цьому їх реалізують за демократичними цінами. Крім цього, Q & Q наповнює нішу годинників для спортивних чоловіків. Їм пропонують моделі, вкриті гумою. Вони якнайкраще підходять для подорожей, мандрів, занять спортом та активним відпочинком.

Якщо ви починаєте придивлятися до італійських годинників DIESEL, то варто зрозуміти, що такі годинники розраховані на креативну аудиторію. Кожна модель годинника DIESEL відрізняється яскравою оригінальністю. Це стосується майже кожного елементу. Починаючи від несподіваних кольорів, закінчуючи оригінальною формою циферблату або матеріалів. З яких вироблено годинник.

DIESEL пропонує чоловікам різноманіття вибору. Можна придбати класичний наручний чоловічий годинник на шкіряному ремінці. А можна – оригінальну й несподівану кварцову модель.

Завжди в тренді залишаються наручні годинники від компанії Casio. Ця компанія традиційно відрізняється від усіх тим, що намагається задовольнити попит у кожному ціновому сегменті. Даний виробник пропонує споживачам моделі від класичних, традиційних – аж до модернових, з несподіваною концепцією. Casio впевнено тримає першість з виробництва недорогих чоловічих моделей з незмінно високою якістю та вражаючою надійністю.
05.03.2020 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter