• 0

Як правильно обрати дитячий матрац

Особливо він необхідний нашим безтурботним та гіперактивним дітлахам. Адже від того, наскільки вони добре й глибоко сплять уночі, залежить – чи вистачить їм сил та активності на наступний день.

Вибір є. Найголовніше уважно придивитисьСьогодні в продажу можна побачити велику кількість якісних та різноманітних матраців. Який же дитячий матрац придбати саме вам?
Як правильно обрати дитячий матрац

Наповнювачі для матрацівНайбільш поширені матеріали, якими виробники наповнюють матраци сьогодні, є:

- натуральна повсть;
- пінополіуретан;
- натуральний латекс;
- кокосова койра.

Вже з самого початку життя немовляті краще придбати спеціальний ортопедичний матрац для дитини. Ступінь жорсткості такого матрацу – висока. Загалом, який матрац слід обрати для малечі – цілком залежить від вашого сімейного бюджету. А також – від віку дитини.
Як правильно обрати дитячий матрац

Найкращим варіантом буде купівля матрацу з натуральним наповнювачем. Підходить або повсть, або ж кокосова койра. Дані матеріали мають високий ступінь екологічності, не всмоктує всередину вологу чи рідину, а також не є носієм неприємних запахів.

Дитячий матрац має бути щільнимНайголовніше слід добре пам’ятати, скільки б не було років вашому дитинчаті: дитячі матраци в жодному разі не повинні бути м’якими, їх основна характеристика – щільність. Це сприятиме формуванню правильної постави дитини, що надзвичайно важливо саме в період інтенсивного зростання.

З цінової точки зору, найприйнятнішим варіантом стане придбання дитячого матрацу з пінополіуретану. У них доволі демократичні ціни, вони тривалий час здатні зберігати форму, достатньо щільні. Дитячі матраци з пінополіуретану сприятимуть повноцінному нічному сну дитини.

Відчутно більше доведеться заплатити за дитячий матрац з натурального латексу. Проте він збереже свої якості багато років, і стане в пригоді не лише іншим вашим дітям, а й онукам.

Якщо дитині вже минув один рік, то доречним стане придбання матрацу, що наповнений комбінованим наповнювачем – койра-латекс. Штучний латекс більш комфортний й має чудові ортопедичні характеристики. Крім цього, прослужить такий матрац довго, зберігаючи при цьому всі позитивні якості.

Коли ж вік вашої дитини – понад 3 роки, то важливо, щоб матрац, на якому він спав, мав достатню жорсткість та був при цьому гіпоалергенним. Необхідно також брати до уваги висоту його ліжка.

Найкращим вибором стане придбання безпружинного матрацу. Саме для віку 3+ такі матраци підійдуть оптимально.
Як правильно обрати дитячий матрац

Час минає швидко, і ви разом вже відсвяткували 6 років. Гарним варіантом стане придбання пружинного матрацу. Саме він у цьому віці дасть можливість уночі зберегти ідеальне положення тіла уві сні. Нічний сон при цьому буде мати максимальний ступінь комфорту.

Найвдалішим наповнювачем для такого матрацу буде пінополіуретан. Він має чудові терморегуляцію й теплоізоляційні якості, екологічність. Цей матеріал утримуватиме хребет дитини уві сні в зручному положенні. І ваша дитина буде наповнена енергією та бадьорістю цілий день.
27.02.2020 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter