• 0

Топ-7 книг про те, як думають багатії

Хоча всім відомо, що щастя не у грошах, кожна доросла людина хоче фінансової свободи. Якщо ви багато та наполегливо працюєте, але жити в достатку не виходить, час змінити стиль свого мислення! На допомогу прийдуть поради людей, які на власному досвіді довели, що багатієм може стати кожен. Для цього достатньо дотримуватися простих правил та змінити власне ставлення до грошей.Кращі книги про отримання фінансової свободи
  1. Ентоні Роббінс «Гроші. Майстер Гри». Простий план з 7 кроків, які приведуть вас до матеріального добробуту. Запропоновану схему може використовувати будь-хто, незалежно від поточного фінансового стану, віку або освіти. Це дієві фінансові концепції, викладені максимально просто та проілюстровані історіями з життя.
  2. Марк Хансен та Роберт Ален «Швидкі гроші у повільні часи». Автори книги входять до числа найбагатших людей США. Вони наводять приклади безвідмовних та стабільних грошових джерел, які можна використовувати прямо зараз. Гарантія – примноження ваших статків за 90 днів.
  3. Євген Дейнеко «Годі жити без грошей! Перекодування грошових програм». Автор пояснює, як нами керують згубні психологічні настанови, що заважають жити у добробуті. Як навчитися заробляти великі суми та залишати час для приватного життя? Як ефективно керувати грошима? Відповіді на ці питання чекають на вас у книзі!
  4. Роберт Кійосакі «Квадрант грошового потоку». Відомий мільйонер виклав у книзі власну методику керування грошима. Це практичний посібник для тих, хто готовий до кардинальних змін на краще.
  5. Харв Екер «Думай як мільйонер». Автор пояснює, як працювати з тим фінансовим становищем, у якому ви знаходитеся зараз, аби змінити його на краще. А ступінь цих змін залежить тільки від вас! Отримайте 17 безцінних порад від психолога та фінансового консультанта.
  6. Наполеон Хілл «Думай та багатій». Вже більше 70 років ця книга тримається серед світових бестселерів з успіху. Завдяки цьому посібнику ви станете більш цілеспрямованим та зможете забезпечити все необхідне для заможного життя.
  7. Роман Аргашоков «Гроші є завжди». Корисне видання з персональних фінансів. Завдяки йому ви зможете затримати у гаманці гроші, що «просочуються крізь пальці», збільшити доходи, заробити на інвестиціях.

Спонсор статті – сервіс онлайн-кредитування «Швидко Займ». Використовуйте сучасні фінансові інструменти сьогодні, аби почуватися впевненим у майбутньому!

25.02.2020 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter