• 0

Чи слід готуватися до ЗНО?

Чи слід готуватися до ЗНО?Чи слід готуватися до ЗНО? Чимало випускників вважають, що їм не варто напружуватися. Адже стільки років вчилися, і в потрібний момент потрібна інформація обов’язково згадається. І де не згадається, то інтуїція підкаже – який варіант відповіді є правильним.

Та що там учні! Можна зустріти чимало вчителів, котрі впевнені, що успішно скласти ЗНО можна й без додаткових занять. Достатньо працювати на уроках, і все буде добре.

Готуватися до ЗНО – треба!Однак оцінки, які ви отримуєте на шкільних заняттях, далеко не завжди відображають реальні знання учня з того чи іншого предмету. Велике значення мають суб’єктивні чинники. Зокрема, ставлення педагогів. Тому для успішного написання ЗНО слід додатково готуватися (подробиці тут https://naurok.ua/course/zno). Додаткові заняття дадуть вам можливість систематизувати матеріал, окремо пройти кожну тему.

При цьому починати підготовку слід не за тиждень, а якомога раніше. У першу чергу, це стосується гуманітарних предметів. Те, що ви проходили в середній школі по географії чи історії України, вже добре під забулося. Тому слід обов’язково актуалізувати інформацію.

Нюанси при підготовці


Чи слід готуватися до ЗНО?

Особливу увагу також слід приділити мовам. І рідна мова, і іноземна вимагають щоденного занурення у «хащі». Тут рецепт успіху простий: щоб успішно скласти ЗНО по українській чи англійській мовам, займатися слід щодня. Без перерв.

Те ж саме можна сказати про українську та зарубіжну літератури. Якщо за пару тижнів до ЗНО ви почнете в прискореному темпі знайомитися зі скороченими версіями творів, в голові буде суцільна мішанина з імен головних героїв, які ще слід «під’єднати» до правильного автора й не переплутати назву твору.

Чим допоможуть додаткові заняття?Додаткові заняття дадуть вам можливість:

- актуалізувати вивчений матеріал по кожному предмету;
- зосередитися на головному й відокремити головне від другорядного;
- психологічно налаштуватись на успішне написання ЗНО по кожному предмету;
- ефективно «знищать» невпевненість у власних силах.

Для успішності занять слід з самого початку визначитися з режимом підготовки. Варто визначитися: в які дні ви займатиметеся мовами, в які – гуманітарними дисциплінами, коли працюватимете над фізикою, хімією тощо.
Чи слід готуватися до ЗНО?

Якщо ви працюватимете за заздалегідь складеним планом, це добре вас дисциплінуватиме і не дасть можливості бити байдики. І пам’ятайте, що повторювати матеріал по кожному предмету слід з самого початку – з 5-го класу до 11-го.
20.02.2020 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter