• 0

Особливості якісного спецодягу

Особливості якісного спецодягуБудь-яка конвеєрна робота на підприємстві, фізична робота – на відкритому повітрі містять у собі потенційну небезпеку отримання працівником фізичних травм. Тому роботодавець у цілях піклування про людей мусить регулярно вживати цілий комплекс упереджувальних заходів.

Функції спецодягу на виробництвіІз важливих елементів піклування про безпеку на виробництві є придбання якісного спецодягу https://svan.com.ua/ua/specodezhda-1/ для працівників. Важливість цього компоненту важко переоцінити. Адже якісний спецодяг:

- захистить одяг або внутрішні органи від ураження небезпечними речовинами;
- захистить тіло від синців, подряпин і ран, а очі – від потрапляння сторонніх предметів;
- спонукатиме працівників до більш ефективної роботи;
- сприятиме гарному настрою та буде одним з важливих символів причетності робітника до вашої організації.


Крім того, якісний і комфортний спецодяг працівників на виробництві містить у собі важливий іміджевий компонент. Через такий елемент підвищується рівень упізнаваності компанії, підвищується її авторитет. Також це може бути й ефективним рекламним носієм. На спецодязі можна розміщувати емблему компанії, рекламувати її послуги, знайомити людей з корисною для них і для вас інформацією.

Спецодяг не повинен тиснутиДля того, щоб спецодяг ваших працівників був комфортним, слід врахувати кілька важливих обставин. Так, спецодяг не повинен заважати вільним рухам людини, ніде не повинно тиснути і сковувати свободу рук, ніг і тулуба.

Останній обставині слід надавати особливого значення. Коли йдеться про працівників, яким треба постійно простягати руки вперед, піднімати вгору та вниз. Одяг не повинен заважати робітникові на спині і на ліктях.

Необхідно враховувати – де саме в спецодязі працюватимуть робітники. Те, що спецодяг не повинен сковувати рухи і бути вільним – ми зазначали вище. Однак в разі, якщо людина працює у невеликому або тісному приміщенні, слід зважити на те, щоб працівник не чіплявся за гострі кути або за будь-які предмети або устаткування.

При цьому зі зменшенням розміру не слід передати куті меду. Адже занадто тісний спецодяг негативно вплине на вільний кровообіг кінцівок у робітника, що може призвести до раптового погіршення його самопочуття.

До спецодягу працівників можна віднести не лише напівкомбінезони та комбінезони. Це може бути і нижня білизна та футболки з майками. А також костюми й халати.

Від чого убезпечує спецодягЗа функціоналом спецодяг може врахувати особливості умов праці людей і виготовлятися з врахуванням:

- захисту від небезпечної дії луг та кислоти;
- захисту від впливу на організм високої температури;
- захисту від негативної дії на людину нафтопродуктів та продуктів горіння;
- захисту від високого рівня вологості.

До спецодягу слід віднести три категорії:

- одяг для працівників;
- засоби індивідуального захисту працівників;
- робоче взуття.

Роботодавці мають пам’ятати, що часи, коли спецодяг був чимось безформним, позбавленим стилю та смаку – залишилися в минулому.
20.02.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter