• 0

Шарм справжнього ресторану

Хто з нас не любить відвідувати гарні ресторани? Таких людей точно немає. Бо ласувати смачними й оригінальними справами під витончену музику, в оточенні добре вдягнених офіціантів та публіки – одне з найбільших задоволень. Атмосфера розкішного ресторану спонукає до пробудження найвитонченіших почуттів, підштовхує до приємних спогадів, дає волю фантазії.

Проте, хіба хтось із відвідувачів здогадується – яка титанічна праця криється за оригінальним дизайном, бездоганним посудом, вишколеними офіціантами, смачними стравами, майстерними оркестрантами? Що навіть доставка салатів Pizza Letta або інших страв постійним відвідувачам потребує ретельного добору персоналу, скоординованих дій багатьох працівників.

Якщо раніше в Україні гарні й оригінальні ресторани були переважно у Києві та великих містах – Одесі, Харкові, Львові, Донецьку, Дніпрі, - то сьогодні якісні й оригінальні ресторани й не те що в райцентрах, - у багатьох селах у різних куточках країни. Бо змінилося ставлення до ресторанної галузі в цілому. Не так давно відвідини ресторану вважалися розкішшю, яку пересічна людина могла б собі дозволити один раз на кілька місяців, то сьогодні піти в гарний ресторан повечеряти можуть собі дозволити мільйони людей.

Саме тому, незважаючи на серйозну здавалося б конкуренцію, в Україні щодня з’являються нові ресторани. І кожен намагається привабити клієнтів оригінальним дизайном, фантазією в рецептах оригінальних страв, вишуканими напоями та бездоганною якістю обслуговування.

Зростання кількості ресторанів спонукає власників до пошуку висококваліфікованого персоналу. Тому зараз у чималій кількості віщих навчальних закладів відкриваються спеціальності «ресторанна справа», де отримають вищу освіту майбутні українські ресторатори. І охочих до навчання надзвичайно багато, що об’єктивно сприяє підвищенню загального рівня ресторанів в Україні.

Студенти, що навчаються на майбутніх рестораторів, вже з самого початку курсу навчання здатні забезпечити себе непоганим підробітком та цілком нормально жити навіть без допомоги батьків. Адже можна влаштуватись на підробіток у будь-якому закладі в міст, де ти навчаєшся, і за рахунок чайових мати собі на хліб та – до хліба.

Тому на значну кількість місць за дисципліною «ресторанна справа» - високий конкурс, а навчання – платне. Резон тут очевидний: вже з 18-19 років молода людина розпочинає фактично самостійне фінансове життя.
20.02.2020 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter