• 0

Must Read - Топ бестселлрів - книг про маркетинг і рекламу

Скарбницю знань поповнювати треба завжди, навіть якщо ви впевнені, що знаєте все. Світ надто швидко розвивається, і, аби не відставати від його темпу, варто більше читати і поглинати більшу кількість корисної інформації. Особливо, коли справа стосується реклами. Тоді-то і потрібно шукати книги про маркетинг, занотовувати актуальні поради і ключові моменти, а потім - поступово впроваджувати в свій бізнес.

Якщо ви до цих пір шукаєте підказки або натхнення, радимо ознайомитися з підбіркою найкращих книг про маркетинг. Їх уже встигли оцінити мільйони читачів і підприємців. До речі, за цим посиланням ви знайдете підбірку фільмів про бізнес і успіх. Дивіться, читайте, аналізуйте і запускайте в роботу.
Must Read - Топ бестселлрів - книг про маркетинг і рекламу

Рейтинг найкращих книг про маркетинг і рекламу, які варто прочитати кожному

1. Маркетинг в соціальних мережах. Дамір Халілов

Дамір Халілов - фахівець з ведення соціальних мереж і власник smm-агентства GreenPr. Він працює на терені інтернет-маркетингу більше п'ятнадцяти років. І в своїй книзі ділиться усіма рекомендаціями, які йому вдалося «намацати» і реалізувати в проектах, а їх налічується вже близько 700. Книг на цю тему видано величезну кількість, але саме «Маркетинг в соціальних мережах» - це ще й приклади з життя і відповіді на популярні питання. Наприклад, автор розповідає, що працює в smm, а що - ні; пояснює, для яких проектів соціальні мережі неефективні і яким контентом краще заповнювати Facebook і Вконтакте. Як налаштувати рекламу на різних майданчиках і скласти стратегію просування бренду.

Базова книга по маркетингу підійде початківцям, але якщо ви щось пропустили або хочете відновити в пам'яті, тоді вона точно вам сподобається.

Цитати з книги:

"Завдання маркетолога в даному випадку полягає в тому, щоб виявити інтереси аудиторії, зрозуміти поведінкові мотиви для поширення інформації та сформувати на основі цього вірусний контент".

"Вірусний маркетинг - створення прив'язаних до бренду інфоприводів, контенту, інтерактивних додатків, які користувачі самі поширюють в своєму оточенні. Серед найбільш часто використовуваних вірусних форматів можна назвати відеоролики, інфографіку, вірусні сайти і т. д."


2. Заразливий. Психологія вірусного маркетингу. Йона Бергер

Як розповісти про продукт або послугу так, щоб про нього говорили все? На це питання відповідає викладач маркетингу в Уортонской школі бізнесу Йона Бергер. Тобто він науково підтверджує, що відкриті їм способи достовірні та перевірені. А ще, що вони засновані на реальних подіях. Так що є всі причини довіряти саме цій книзі.

Автор книги являє нам 6 принципів заразливості, які в більшості пов'язані з тим, що ми все робимо в звичайному житті. Від цього і варто відштовхуватися у створенні вірусного контенту.

Що ще корисного ви знайдете в книзі «Заразливий»?

Який контент стає вірусним;
Як придумати чіпляють і трендовую ідею;
Що змушує людей ділитися інформацією.

Цитати з книги:

"Найпотужніший маркетинг - особиста рекомендація, - говорить він. - Немає нічого більш інфекційного, ніж хороша рекомендація одного з ваших друзів, який відвідав заклад".

"Дайте людям можливість відчути себе причетними до чогось« не для всіх », і це принесе користь будь-якого продукту, будь-яких ідей".
Must Read - Топ бестселлрів - книг про маркетинг і рекламу

3. Сарафаний маркетинг. Енді Серновіц

Як підштовхнути людей на розмову про ваш товар? І як перетворити це в механізм просування? Енді Серновіц - керівник GasPedal, яка займається сарафанне маркетингом. Він як ніхто інший знає, як досягти потрібного результату і важливо при цьому мати великі гроші або досить стати генієм маркетингу.

Він ділиться недорогими прийомами, які відразу ж допоможуть запустити сарафанне радіо - з відгуками в Інтернеті, розповідями друзям і знайомим, що згодом подарує вам нових клієнтів.

Цитати з книги:

"Яким би бізнесом ви не займалися, під час пошуку клієнта задавайте собі ці питання:
- Про що він зможе розповісти, коли вийде з наших дверей?
- Чому він не забуде поділитися з друзями?
- Чи міг я зробити так, щоб клієнту було легше розповісти про мене як можна більшій кількості людей?
- Чи вдалося чимось його вразити, поки він був у нас? "

"Є сотні інших способів змусити про себе говорити, але, щоб назавжди змінити свій бізнес, досить одного хорошого. Мила дурість, що запам'ятовується момент, обслуговування з посмішкою. Все, що гідно розмови".

"Сутність сарафанного маркетингу - це бесіда звичайних людей, споживачів. Розмови ведуть вони, а не дипломовані фахівці".4. Конверсія. Як перетворити ліди в продажі. Кріс Сміт

Детальна інструкція, яку написав Кріс Сміт, про те, як залучити потенційних клієнтів через Інтернет і перевести їх на сторону покупців. У книзі розповідається про генерацію попиту, про збільшення обсягу продажів і якісному рівні ефективності.
Що ви дізнаєтеся з цієї маркетинг книги?

Як створити Лендінгем;
Які є стратегії для залучення клієнтів;
Про маркетинг в соціальних мережах;
Відмінний пост для блогу: який він?

Цитати з книги:

"Не бійтеся перенаправляти людей на інші сайти (якщо це необхідно). Чим більше хороших додаткових ресурсів ви підкажете користувачам, тим частіше вони будуть повертатися до вас".

"Коли відвідувач клацає на посиланні, щоб прочитати ваш пост, і бачить масивний тестовий блок, це може його відлякати. Спробуйте в передмові збільшити відстань між рядками і використовувати менше символів в кожному рядку, щоб полегшити зорове сприйняття тексту".


5. Маркетинг без диплома. Джон Янч

Власник бренду Duct Tape Marketing і розробник системи прикладного маркетингу представив світу книгу, яка відкриває двері у світ маркетингу. По-перше, він показує інструменти, здатні повернути ваш бізнес на 360 градусів і підвищити його ефективність. По-друге, він детально пояснює, як створити маркетинговий план для підвищення доходу малого бізнесу.

Можна сміливо відносити «Маркетинг без диплома» до кращих книг по маркетингу і додавати в список must read через простоту оповіді і відсутності води в тексті. А ще через підхід, доступного кожному.

Цитати з книги:

"Будь-який бізнес, незалежно від галузевої приналежності, сьогодні стає тим, що я називаю О2О (online to offline -« онлайн-офлайн »): його основні маркетингові завдання зосереджені на залученні клієнтів в мережі, щоб стимулювати їх дії оффлайн".

"Відкритість, бажання дізнаватися, що дійсно потрібно на ринку, і змінюватися відповідно - одне з головних переваг малого бізнесу"
.

6. Огілві про рекламу. Девід Огілві

Якби цю книги можна було описати тільки двома словами, то ми б в Elency сказали так: це класика. І були б праві.

Огілві - людина, без якого неможливо уявити рекламу. Він гідно визнаний кращим копірайтером світу. Його клієнтами свого часу стали такі бренди: The New York Times, Adidas, Coca-Cola Company, Nestlé, Siemens, і інші.

Як придумати рекламу, яка здатна продати? Як все в ній повинно виглядати: від дизайну до текстів? І як залучити клієнта так, щоб йому захотілося з вами залишитися?

Автор без прикрас розповідає про внутрішню кухню реклами, невдалих рішеннях і ідеях, які змінили уявлення про бренди.

Цитати з книги:

"Коли я створюю рекламний продукт, мені зовсім не потрібно, щоб пересічний споживач був у захваті від його« креативності », чи то пак надзвичайного творчого вишуканості. Мені потрібно, щоб покупець зацікавився настільки, щоб пішов і придбав рекламований товар".

"Ніде не сказано, що рекламні тексти повинні виглядати як реклама".Якщо ви вже прочитали всі ці книги або не маєте на них часу, подивіться топові фільми про маркетинг і рекламу. Ми впевнені, що ви обов'язково надихнетеся і візьмете на озброєння кілька важливих порад або лайфхаків

* Статтю підготували спеціалісти агентства інтернет маркетингу Elency
18.02.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter