• 0

Як знайти професійного електрика?

Життя сучасної людини повністю зав’язане на електриці, і це не перебільшення. Періодично кожному доводиться стикатися з певними проблемами у цьому сегменті: несправна проводка, перегрів розетки, зламаний вимикач. У цих та багатьох інших випадках на допомогу приходять електрики. Сьогодні значна кількість людей працює у цій галузі, тому слід вибрати серед них найкращого спеціаліста. І як це зробити, ми розповімо далі.

Чи варто економити на послугах електрика?

Перш за все, варто розуміти, що намагатися витрати якомога менше на послуги електрика - не найліпше рішення. Варто шукати гарних спеціалістів, що дійсно знаються на своїй справі. Нерідко так трапляється, що вартість роботи безпосередньо впливає на її якість. Тому, краще скористатися послугами електрика середньої цінової категорії від компанії https://e-master.kiev.ua/. Чудові спеціалісти, справжні професіонали своєї справи.

Не завжди правильно надавати перевагу великим компаніям, якщо мова йде по дрібні роботи (встановлення розетки, зміни вимикача). Але у випадку якщо вас цікавлять масштабні електромонтажні роботи, як наприклад заміна проводки у приміщенні, то звернення у досвідчену фірму буде цілком логічним.
Як знайти професійного електрика?


На які якості варто звертати увагу при виборі електрика?

Аби обрати гарного спеціаліста для монтажу електропроводки та інших подібних робіт, варто враховувати різноманітні аспекти. Серед них варто виділити наступні:

1. Досвід роботи. Бажано, аби він був не менше 7 років. За цей проміжок часу майстер виконав достатню кількість замовлень. Важливо, аби він мав досвід роботи не лише на підприємствах, а й безпосередньо на приватних об'єктах.

2. Приклади готових робіт. Це може бути підготовлений фотоальбом, знімки на ноутбуці, або сайт з портфоліо. Таким чином, ви зможете отримати уявлення про результати його робіт.

3. Наявність відповідної освіти. Бажано, аби людина мала профільну технічну освіту, а не свідоцтво про проходження коротких курсів.

4. Великий арсенал інструменту. Безумовно, це не досить об'єктивний критерій, адже і поганий майстер може мати повний набір усіх необхідних деталей. Але все ж наявний у людини інструментарій може багато сказати про її професійні навички.

5. Впевнена мова та готовий прайс цін за стандартні послуги. Майстер повинен легко орієнтуватися у термінології своєї роботи, чітко та зрозуміло розповідати про послуги. Гарний електрик повинен розповісти про те, яким він бачить виконання замовлення. Окрім того, майстер повинен вислухати усі побажання клієнта.

6. Наявність відгуків та рекомендацій. Можливо, він має власний профіль на різноманітних сайтах, де можна познайомитися з тим, як клієнти оцінюють його роботу. Або ж ви почуєте схвальні рекомендації від знайомих та родичів.

7. Надання гарантії на виконані роботи. Аби захистити себе від виникнення різноманітних ситуацій, питайте заздалегідь чи надає майстер гарантію на електромонтажні послуги. В такому випадку, ви будете мати впевненість, що зможете звернутися до нього, якщо виникнуть несправності.

8. Ціна послуг. Надто дешева або ж надмірно дорога вартість робіт повинна поставити під сумнів кваліфікацію та професійність майстра. Тому краще обирайте золоту середину у питанні ціни на подібні послуги.

9. Вміння не тільки прокладати кабель, а й виконувати розрахункові роботи. Гарний майстер повинен вміти розрахувати кількість потрібного матеріалу, створити план проєкту. Окрім того, він повинен займатися складанням списку усього необхідного, що знадобиться для виконання робіт.

Ми зібрали для вас прості та зрозумілі рекомендації, які потрібно враховувати, аби обрати гарного електрика для виконання робіт в приватному будинку, квартирі чи офісі. Якщо підсумувати все вище сказане, то кваліфікований спеціаліст повинен мати відповідну освіту, портфоліо, досвід роботи, повний спектр інструменту та доступні ціни на послуги. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам знайти професійного майстра, який якісно виконає електромонтажні роботи.
13.02.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter