• 0

Кому стане у нагоді оренда автомобіля в Києві

Користування автомобілем у великому місті має свої переваги. Наявність сучасного та зручного авто допомагає своєчасно дістатися до потрібного місця. Добре, коли завжди є можливість сісти за кермо власного транспортного засобу. Але, що робити, коли машини немає?

В нагоді стане послуга оренди автомобіля. Тимчасове користування транспортним засобом дозволить навіть у чужому місті швидко вирішити всі нагальні питання.

Оренда автомобіля в Києві – звідки прийшов до нас такий тип послуги

Оренда автомобіля у Києві – це не нова послуга у сучасному світі. Прокат транспортних засобів вперше запропонували у Америці у 1916 році. Можливість отримати зручне авто на декілька годин дуже сподобалась замовникам, що стимулювало зріст популярності пропозиції.

Поступово автопрокатів відривалося більше. Пропонувати прокат автомобіля почали в інших країнах, в тому числі у Радянському Союзі. Але у СРСР попиту майже не було, тому відкриття салонів прокату транспортних засобів відклалося на довгий час.

В Україні перша хвиля прокату почалась на початку 90-х років, але послуга залишилась майже не затребувана. Друга спроба припадає на 2000-і.

Саме в цей період можна відслідкувати початок періоду автопрокатів у нашій країні. Нарешті клієнти зрозуміли зручність та доступність пропозиції.

Оренда автівки в Киеві – хто частіше звертається?


Перелік клієнтів, які обирають послуги прокату авто у Києві досить великий:

- гості міста, які звикли користуватися особистим транспортними засобом;

- компанії, які обирають зручний та місткий транспорт для зустрічі та забезпечення трансферу для поважних гостей та делегацій;

- кияни, які влаштовують великі свята та потребують автівки для перевезення гостей;

- жителі міста, які тимчасово не мають особистого авто.

Є й інші категорії замовників, які обирають вільне пересування на авто замість таксі та громадського транспорту.

Що треба для того, щоб орендувати машину в Києві

Оренда автівки у Києві доступна кожному, хто досяг повноліття, має водійське посвідчення та стаж керування 2 роки. Отримати авто у користування досить просто. Потрібно виконати декілька умов:

- Обрати клас автомобіля для оренди;

- Вказати час та місце доставки машини;

- Пред`явити водійські права;

- Внести заставу та сплатити послуги оренди.

У встановлений час автівку буде доставлено за вказаною адресою у бездоганному стані. Можна сідати за кермо та насолоджуватися подорожжю по вулицям міста або за його межі!
29.01.2020 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter