• 0

Вхідні металопластикові двері

Основною сферою застосування пластикових вхідних дверей до недавнього часу були торгові комплекси. Багато власників замовляли вхідні групи з
білого пластика, який прекрасно вписувався в дизайн вже готових будівель. Проте пластикові двері вхідні швидко довели не лише свою універсальність, але і практичність, а поява профілю, що ламінує, істотно розширила сферу їх застосування.

Особливості вхідних пластикових дверей https://sezonplus.com.ua/vkhodnyye-dveri/metaloplastykovi-dveri/:

- ламіновані двері не бояться підвищеної вологості;

наділені відмінною термостійкістю, не бояться морозів, сонячного ультрафіолету.

1. легко доглядати - в місцях з підвищеною проходимістю це доводиться робити часто. При властивій елегантності вхідні двері ПВХ відрізняються високою міцністю, зломостійкістю. Звичайно, вони не є такою непереборною перешкодою, як броньовані сталеві двері, але захистити від несанкціонованого проникнення зможуть.

Для виробництва вуличних пластикових дверей використовується додаткове посилення , що включає в себе міцніший сталевий профіль,спеціальну противозломну фурнітуру і броньоване або протиударне скління.

Профільні системи для вхідних дверей роблять багато спеціалізованих компаній. Вони мають високу надійність, забезпечують легке відкривання навіть великих по розмірах дверей і мають великий ресурс роботи (розраховані на 40 000 циклів відкривання).

Для дверних конструкцій залежно від місця використання застосовуються 2 типи ручок :

1.Ручка скоба. Посилена ручка розрахована на велику кількість відкривань. Застосовується для магазинів і офісів.

2.Класичний варіант ручки, який застосовується в основному для приватних будинків і котеджів, а також для офісів.

Вживані пороги для вуличних пластикових дверей:

a) пластиковий поріг;

b) алюмінієвий поріг.

Пластикові пороги встановлюються в місцях з малою прохідністю. Відрізняються більшою герметичністю і теплоізоляцією. Алюмінієві пороги встановлюються в місцях з великою проходимістю і мають підвищену зносостійкість.

Вхідні пластикові двері - гарант Вашої безпеки!.Ціна на такі двері https://sezonplus.com.ua/vkhodnyye-dveri/termoplast-metaloplastikovye-5p-970h2050.html
Профіль посилюють потужним сталевим профілем, але це не єдиний засіб забезпечення безпеки. На вхідні двері з ПВХ встановлюються противозломна фурнітура і протиударне скло. Це робить вхідні пластикові двері міцнішими і здатними протистояти зловмисникам.

Види оформлення вхідних дверей:

1. За типом заповнення

2. З половиною скління

3. З глухим заповненням

4. Скляне заповнення

Сезон Плюс https://sezonplus.com.ua/ радить заздалегідь визначитись з дизайном екстер’єру, щоб обрати належний вид вхідних дверей і насолоджуватись ними протягом тривалого часу.
20.01.2020 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter