• 0

Як працюють лотереї і якими вони бувають?

На сьогоднішній день складно знайти людину, яка б жодного разу не хотіла випробувати удачу у лотерейних іграх. Лотерея — це гра, в якій перемога визначається виключно везінням. Ніхто з учасників не може напевно знати, які числа випадуть у розіграші, і саме це незнання підживлює інтерес до гри.

Кожен гравець переслідує свою особисту мету: одні прагнуть стати володарями багатомільйонного виграшу, іншим подобається відчуття азарту і смак перемоги, а треті відносяться до покупки лотерейного квитка як до доброї сімейної традиції.

У цій статті ми розповімо чому так популярна дана гра, про основні види онлайн-лотерей, переваги та недоліки, які розіграші доступні гравцям, а також про те, які бувають лотереї.

Як працюють лотереї і якими вони бувають?


ОСНОВНІ ВИДИ ЛОТЕРЕЙ

Поняття лотереї сьогодні може використовуватися для багатьох розіграшів. Ми виділили основні види лотерей, котрі зустрічаються частіше за інших.

МИТТЄВА ЛОТЕРЕЯ

Головною перевагою миттєвих онлайн-лотерей є той факт, що вам не потрібно чекати результати, адже про виграш учасник дізнається моментально. В таких іграх немає необхідності заповнювати ігрові комбінації або вибирати числа.

Виграші моментальних лотерей коливаються у широкому діапазоні — від символічних сум до багатомільйонних. Незважаючи на те, що лотереї з відривними квитками користувалися широкою популярністю, моментальна лотерея онлайн змогла стати гідною заміною і залучити велику кількість учасників.

ТИРАЖНІ ЛОТЕРЕЇ

В цьому виді лотереї гравець вибирає певні номери, виходячи зі своїх бажань, прогнозів і інтуїції. Виграшна комбінація формується за допомогою генератора випадкових чисел.

Завдяки широкому розмаїттю і щедрим призам цей вид лотереї є найпопулярнішим. Однак не варто забувати про один нюанс тиражних лотерей — через велику кількість чисел, гравцям складно відгадати більше декількох номерів.

СПОРТИВНІ ЛОТЕРЕЇ І ТОТАЛІЗАТОРИ

На сьогоднішній день спортивні змагання дають можливість не тільки отримати задоволення, але і заробити пристойну суму грошей. Це і сприяє ефективному розвитку лотерейного ринку.

Цей сегмент охоплює велику різноманітність ігор, але найбільш популярними є: спортивний прогноз, безкоштовний тоталізатор і лотереї швидкого розіграшу.
Спортивні онлайн-лотереї — це ставки на спортивні івенти у режимі реального часу. Учасники лотерей такого виду повинні передбачити результат змагань. До ринку спортивного беттінга відносяться такі ігри — футбол, баскетбол, бейсбол, хокей, бокс і автогонки.

Для того, щоб брати участь у подібних онлайн-лотереях не обов'язково бути компетентним у питаннях спорту або вміти прогнозувати, оскільки результат залежить виключно від випадку.

Європа і Азія — є, на сьогоднішній день, найбільшими джерелами прибутку в сегменті спортивного беттінга. Згідно з прогнозами спортивних експертів, очікується річний приріст даного ринку на 9% до 2023 року.

КОНКУРСИ ТА ВІКТОРИНИ

Цей вид лотерей являє собою різні розіграші призів, конкурси та онлайн-відеовікторини, через схожий принципу, за яким вибирається переможець, також відносяться до швидкорослого сегменту лотерейного ринку.

Компанії часто проводять онлайн-розіграші, оскільки це сприяє популяризації бренду і збільшенню кількості користувачів. Серед головних переваг, найчастіше, виділяють регулярність проведення онлайн-розіграшів. А недоліком вважається те, що призом не завжди є гроші, переможець може отримати товар, який не принесе ніякої користі.

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ЛОТЕРЕЇ В УКРАЇНІ

Діяльність, пов'язану з організацією та наданням можливості доступу до азартних ігор, заборонили в Україні в 2009 році. Але при цьому дія цього закону не поширюється на проведення лотерей. Це пояснює поширеність різних видів лотерей в Україні. Усім нам знайомі такі бренди як Золотий Кубок і Космолот.

Але з розвитком технологій стали з'являтися онлайн-лотереї в Україні, які надають користувачам можливість пограти в безліч різних ігрових автоматів, які доступні в будь-який час і в будь-якій локації.

Поява офіційного сайту з красивим візуальним оформленням і зрозумілою навігацією значно збільшило кількість гравців і позитивно вплинуло на популярність лотерейних ігор.

Ви можете приступити до гри на реальні гроші відразу або спочатку випробувати розвагу безкоштовно. Онлайн-лотереї в Україні пропонують взяти участь в турнірах і змаганнях, стати членом VIP-club і брати участь в розіграшах джекпоту.

Демонстраційна версія допоможе вивчити особливості тієї чи іншої гри або ж відточити придуману схему. І як тільки ви зрозумієте, що готові до повноцінного режиму, можна буде переходити до реєстрації та відкриття депозиту.

Оновлена версія лотерей, представлена в онлайн-клубах, стала ще більш популярною, оскільки ігрові сайти, завдяки генератору випадкових чисел, гарантують лише чесний і прозорий ігровий процес. А також надають гравцям комфортні умови, які включають в себе можливість бути завжди в курсі всіх останніх подій і новин.

15.01.2020 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter