• 0

Як вибрати приватний будинок, на що звернути увагу

Будинок за містом є відмінним придбанням. Його можна перетворити на справжню обитель краси, тиші та здоров'я. Тим більше, що в більшості заміських будинків є всі комунікації та зручності, до яких звикли жителі великих міст.


Де купувати приватний будинок


Купуючи будинок, слід звернути увагу на його місце розташування. Зрозуміло, заміський особняк повинен знаходитися в такому населеному пункті, до якого не складе проблеми дістатися. При цьому слід змиритися з незмінною закономірністю: чим ближче до міста знаходиться населений пункт, тим дорожче в ньому будинки.


Як правильно вибрати приватний будинок: оцінка міцності будівлі


Щоб грамотна вибрати приватне житлове будівництво треба перевірити якість споруди та впевнитися що будинок не потребує капітального ремонту. Уважного розгляду жадають наступні деталі будови:  • Фундамент. Цементний розчин не повинен кришитися. Якщо фундамент викладений з цегли, потрібно переконатися, що вона не розшаровується.

  • Віконні отвори. Під вікнами деревина починає гнити в першу чергу. Якщо навколо вікон не помітні сліди псування, значить, вся коробка будівлі знаходиться в хорошому стані.

  • Покрівля. До того, як вибрати та купити приватний будинок, дуже важливо переконатися в хорошому стані його покрівлі. Для цього достатньо піднятися на горище та уважно оглянути крокви.

  • Водопровідні та теплопровідні труби. Рекомендується уважно обстежити всі труби будівлі на цілісність. Від того, в якому стані знаходяться комунікації будинку, будуть залежати витрати на його утримання.


Дуже важливим критерієм вибору приватного будинку є його опалювальна система.


Кам'яний або дерев'яний?


На це питання у кожного своя відповідь. Безперечно, камінь є набагато більш довговічним матеріалом, ніж деревина. Однак саме з дерев'яним будинком у багатьох людей асоціюється справжній затишок. До того ж сьогодні існує чималий вибір варіантів дерев'яних будинків. Тим, хто бажає заощадити на покупці, можна придбати каркасну будову.


Тим, хто задумався над питанням, як вибрати довговічний приватний будинок, рекомендується розглядати варіанти з бруса. При цьому слід мати на увазі, що будинок з цільного бруса вважається більш екологічним, оскільки складається з 100% натурального матеріалу. Обійдеться він трохи дешевше, ніж будівля з клеєного бруса. Зате клеєний брус забезпечує якісну теплоізоляцію, що дозволить заощадити на опаленні приміщення. Крім того, клеєний брус більш довговічний.


Цілком вдалою покупкою стане житлова будівля, побудоване з колоди. Найчастіше у продажу можна знайти будівлі з циліндрових колод. Такі будівлі за своїми характеристиками близькі до будинків з бруса. Споруда з колод ручної рубки буде відрізнятися міцністю, екологічністю, довговічністю, однак і коштувати вона буде недешево.


Опалення приватного будинку: як вибрати варіант що підходить


Ідеальним опаленням для приватного будинку є газове, але за умови, що до будівлі підходить магістральний газ. При відсутності такого опалення приміщення може проводитися за допомогою:  • зрідженого газу;

  • електроенергії;

  • рідкого палива.


Плюсами перерахованих систем є наявність в опалювальних котлах функції автоматичної подачі палива. Однак всі ці системи обходяться дуже дорого як в установці, так і в обслуговуванні.


Купівля приватного будинку


У питанні, як вибрати приватний будинок, вагоме значення має наявність у власника всіх необхідних документів. Щоб покупка не мала негативних наслідків, потрібно перевірити, чи є у власника техпаспорт будинку, документ, що засвідчує право власності на будинок і ділянку, виписка з будинкової книги, план земельної ділянки.


При наявності всіх потрібних документів варто купувати добротний будинок, не замислюючись, навіть в тому випадку, якщо ціна на нього здається високою. Адже нерухомість — це один з кращих способів капіталовкладення.

24.12.2019 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter