• 0

Чотири причини підключити швидкісний інтернет від Київстар

Якщо бажаєте підключити швидкісний інтернет у своєму місті, придивіться до компанії Київстар. Цей провайдер пропонує своїм клієнтам спеціальні тарифи, цікаві акції та особливі умови, що дозволяють суттєво заощаджувати на оплаті послуг. Які чотири переваги ви отримаєте після підключення до оператора, читайте в матеріалі.

Чотири причини підключити швидкісний інтернет від Київстар


Чому Київстар?

Сучасне життя вимагає оперативності та якісного зв’язку. Особливо гостро проблему швидкісних підключень відчувають мешканці столиці. Люди постійно працюють: в офісі, вдома, в транспорті й навіть на відпочинку. Через велике навантаження на мережі зв’язку користувачі не завжди отримують бажану швидкість.
Однак абонентам Київстар дуже пощастило. Аби забезпечити стабільну швидкість передавання даних до 100 Мбіт/с по всьому місту, кожен будинок оператор підключає до мережі за допомогою технології FTTB (Fiber To Building). Спеціальний оптоволоконний кабель Ethernet підводять до будівлі, де ви живете, а потім за допомогою програмного забезпечення підключають вас до глобальної мережі.

Однак це ще не всі причини, чому вам варто підключити швидкісний інтернет від Київстар. Докладніше читайте далі.

Можливість підключення кількох послуг

При подачі заявки на підключення є можливість замовити не тільки проведення інтернету від Київстар, але й телебачення з великим вибором каналів. Зокрема, великою популярністю користується послуга «Київстар ТБ» для Smart TV або персонального комп'ютера. Керуйте домашнім телебаченням просто за допомогою додатка на смартфоні без тб-тюнера та зайвого технічного обладнання.

А ще можна поєднати мобільний зв'язок і домашню мережу та платити тільки за одну послугу.

Існують спеціальні умови для власників базового пакета, які приєднались до мережі щойно чи впродовж останніх шести місяців. Більше інформації про акції та актуальні новини можна знайти на сайті Київстар.

«Тиждень довіри»

Забули чи не встигли оплатити інтернет? Підключайте сервіс «Тиждень довіри» і на цілих сім днів відкладіть оплату. Дана послуга не тарифікується, а замовити її дуже просто:

- Прив'язати мобільний номер телефону до профілю в системі «Мій Київстар».

- За допомогою комбінації *461# активувати послугу.

- Користуватись інтернетом можна вже через п'ять хвилин!


Чотири причини підключити швидкісний інтернет від Київстар


Ви можете замовляти послугу необмежену кількість разів, але не більше одного разу на місяць, якщо доступ до інтернету вже вимкнено, однак фінансове блокування після останнього замовлення відсутнє. Доступ буде відкрито після надходження коштів на основний баланс.

Швидкість передачі даних

Для того, щоб підключити швидкісний інтернет, компанія використовує новітню технологію FTTB. Ось її основні переваги:

- Висока швидкість до 100 Мб/с.

- Більше не потрібен модем або інше обладнання.

- Однакова швидкість вихідних і вхідних даних.

- Можливість збільшення ємності мережі.

- Передача даних без втрати якості.

Підтримка 24/7


Компанія надає кваліфіковану абонентську підтримку з будь-якого сервісного питання 24/7 — фахівці працюють цілодобово і без вихідних. Не можете зв'язатися з оператором? Замовляйте послугу зворотний дзвінок на сторінці Київстар.

Бажаємо вам приємного користування!
27.11.2019 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter