• 0

10 років ламінату, а він як новий. Як?


Після процесу вибору ламінату, його укладання - нарешті ваш пол готовий. Тепер можна занести меблі, ремонт закінчено. Головне ваше бажання це насолодитися красою в кімнаті, але важливо пам'ятати, що ламінат хоч і невибагливе підлогове покриття, але вимагає догляду і уваги. Якщо ви хочете, щоб він прослужив вам довго, то в цій статті ви знайдете корисні рекомендації про те, як правильно доглядати за ламінатом. Тож почнемо.


Для того щоб Ваше підлогове покриття виглядало через п'ять або десять років як нове, вам варто дотримуватися таких правил:  1. Якщо Ви розлили на підлогу чай або будь-яку іншу рідину це не біда, тому що багато сучасних виробників випускають якісний і вологостійкий ламінат, але обов'язково потрібно видалити вологу з підлоги швидко. Адже ламінат виготовляють з дерева, а дерев'яні покриття не люблять вологи.

  2. При митті використовуйте спеціальну рідину, розводячи її в воді, ні в якому разі не наливайте її відразу на підлогу. Добре відіжміть ганчірку, щоб на ній залишалося мінімум вологи. Відповідні засоби для чищення для ламінату ви зможете придбати в супермаркетах або магазинах спеціалізованих на підлогових покриттях.

  3. У кімнаті необхідно дотримуватися вологості повітря не більше 60%. Для людини підходяща вологість від 40% до 70%. Для цього можна встановити кімнатний гігрометр.

  4. Не користуйтеся абразивними засобами для чищення, так як можна пошкодити свій ламінат, він може втратити свій колір, покритися потертими плямами.

  5. Пилососьте або замітаєте свою підлогу, як тільки бачите на ній пісок, так як дрібні частинки, можуть нанести подряпини, що зробить підлогу на вигляд старою і не красивою.

  6. Сучасний ламінат, особливо високого класу, захищений від: попелу сигарет, подряпин від кігтів тварин, каблуків. Але все ж варто берегти свою підлогу, якщо ви хочете збільшити термін його експлуатації.

  7. Не варто ставити квіткові горщики без спеціальних підставок, так як під горщиком може утворитися волога, що спричинить за собою здуття ламінату.

  8. Відмовтеся від того, щоб застеляти ламінат гумовими килимками, таким чином, ви його не вбереже від попадання вологи, а навпаки, адже під килимком може виникнути конденсат.

  9. Під меблі підкладайте повстяні підкладки, так у вас точно не буде вм'ятин і подряпин на підлозі.

  10. На стільці, так як вони часто пересуваються, можна одягнути спеціальні ніжки з тканини, які ще послужать відмінним декором для кімнати.


Як бачите, якщо дотримуватися цих десяти правил, то можна убезпечити підлогу від подряпин, потертостей, здуття і інших неприємностей.

01.11.2019 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter