• 0

Універсальний поліетилен

Універсальний поліетиленЛюди середнього й старшого віку мають добре пам’ятати часи, коли господині не викидали поліетиленові пакети, а прали, сушили й ретельно зберігали – для повторного використання. Звичайно, головна причина такої тодішньої бережливості – суцільний дефіцит майже на все. Однак і корисні якості поліетиленових пакетів також враховувалися. Адже поліетиленова упаковка має ряд незаперечних переваг. Зокрема, вона стійка до агресивного впливу зовнішнього середовища, не пропускає воду, дешева и важить дуже мало. Постачанням якісної й різноманітної пакувальної продукції з поліетилену в Україні є компанія Greypack.com.ua.

Звісно, для початку слід точно розрізняти між собою пакувальні матеріали з поліетилену та целофан. Може хтось під забув після школи, але целофан виробляють з натуральної сировини. А от поліетилен – то цілковито синтетична продукція.

Візуально поліетилен та целофан розрізнити доволі нескладно. Так, цигарки або ж ковбасні вироби обгортають у целофан. Цей матеріал пропускає через себе повітря і має солодкуватий присмак.

У свою чергу, поліетилен може бути двох видів: поліетилен високого тиску й поліетилен низького тиску. Поліетиленом низького тиску застеляють дно кораблів, використовують при виробництві різних ємностей. Цікаво, що його використовують навіть у виробництві куленепробивних жилетів.

Це обумовлено тим, що поліетилен низького тиску не піддається впливу бензину й масел. За допомоги поліетилену низького тиску виробляють зшитий поліетилен. Ефекту зшивання вдається досягти за допомоги іонного випромінювання. До речі, зшитий поліетилен використовують під час виробництва труб, що працюють під тиском.

А ось поліетилен високого тиску більш пластичний й більш тягучий матеріал. Саме він використовується для виробництва плівки й пакетів. Також широко використовується в пакувальній індустрії в цілому. Наприклад, з нього виробляють плівки для теплиць.

Поліетилен високого тиску втрачає свої якості під впливом агресивного зовнішнього середовища. І його повторне використання можливе тільки після процесу ретельної переробки.

Як матеріал для пакування матеріалу, поліетилен з’явився приблизно в середині 20-го століття. Він помітно відрізнявся у кращий бік від паперу – був міцніше і дешевше.

Крім цього, в естетичному плані він мав незаперечну перевагу над папером, бо будь-який предмет чи річ у поліетилені набагато більше подобаються споживачам. Тобто, поліетилен в якості пакувального матеріалу – це справжня знахідка для маркетологів…
30.10.2019 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter