• 0

Як правильно вибрати й експлуатувати електричну таль

Електричні талі (тельфери) - це вантажопідйомні пристрої, призначені для підйому та переміщення всіляких важких вантажів. Ці агрегати широко використовуються на багатьох вітчизняних промислових підприємствах, будівництвах, складах, транспортно-логістичних центрах тощо. Однак для того, щоб таль використовувався з максимальною ефективністю, необхідно правильно його вибрати і в процесі роботи дотримуватися рекомендованих правил експлуатації.


тельфер


При виборі таля слід звернути увагу, перш за все, на його основні техніко-експлуатаційні параметри:  • максимальна вантажопідйомність і висота підйому вантажів;

  • швидкість підйому;

  • наявність опції мікрошвидкості (для точного позиціонування переміщуваних вантажів);

  • режим роботи (інтенсівність підйомно-транспортних робіт).


Крім цього велике значення має виробник. На думку більшості вітчизняних експертів на сьогоднішній день кращими за співвідношенням ціни й якості є болгарські талі «Подем». Їх відрізняє підвищена надійність, безпека, простота технічного обслуговування, зручність управління, довговічність.


Однак для того, щоб болгарський тельфер безперебійно працював, необхідно періодично проводити його огляд і технічне обслуговування. Під час огляду в першу чергу вивчається зовнішній вигляд корпусу таля, всіх його компонентів і окремих деталей на предмет будь-яких можливих пошкоджень і зносу, а також наявність мастила у механізмах.


Особливу увагу слід приділити перевірці працездатності електромагнітного гальма, двигуна, системи управління. При виявленні будь-яких пошкоджених або зношених деталей їх слід обов'язково замінити. Також необхідно перевірити якість ізоляції контактів і заземлення обладнання.


Крім того, слід регулярно проводити тестування тельфера Podem з навантаженням, заявленим у технічному паспорті. Таке тестування дозволяє своєчасно виявляти будь-які несправності та дефекти у роботі вантажопідйомного механізму та його гальмівній системі. Варто відзначити, що виявити приховані дефекти непросто навіть для досвідчених фахівців, тому для проведення планового огляду слід виділяти достатню кількість часу, щоб можна було виконати повну діагностику.


Детальніше ознайомитися з особливостями болгарських талів можна на сайті Київського заводу підйомно-транспортного обладнання, який є офіційним дилером компанії Podemcrane. Сайт КЗПТО - https://kzpto.com.ua

26.10.2019 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter