• 0

5 безкоштовних програм для контролю особистих фінансів

Контроль витрат – один з кращих інструментів заощадження, але вести особисту бухгалтерію на папері нудно та незручно. Якщо ви хочете використовувати гроші максимально ефективно, варто звернути увагу на спеціальні мобільні додатки, які можна встановити на смартфон або планшет безкоштовно.Список кращих додатків
  • Money Lover – не тільки фіксує витрати, але й дозволяє повноцінно формувати бюджет на місяць, відстежує кредити та інші боргові зобов'язання. Передає дані у вигляді яскравої інфографіки. Завантажити програму можна на Android, IOS та навіть ПК (Windows).
  • Money Manager – надзвичайно функціональний інструмент контролю фінансів, що дозволяє отримати статистику за будь-який період часу. Також тут передбачена опція доступу до даних на комп'ютері, планування бюджету за категоріями, система подвійного запису, менеджмент дебетових та кредитних карток. Передбачена тільки Android-версія.
  • Дзен-мани – програма здатна автоматично фіксувати витрати, що були зроблені з картки («Сбербанк», «Тінькофф», «Альфа-банк») чи віртуального гаманця («Яндекс.Гроші», Webmoney, QIWI). Також додаток розпізнає СМС про витрати, що надсилають майже усі великі банки України, Білорусі та Росії. Існують версії для Android та IOS.
  • Bills Monitor – дає статистику та загальні відомості про всі категорії витрат, нагадує про заплановані внески по комунальних послугах, кредитах, тощо. Розробники пропонують тільки варіант для IOS.
  • Goodbudget – дозволяє планувати власні фінанси, завчасно вказуючи, скільки ви волієте витратити на конкретні потреби за місяць: розваги, їжа, транспорт. Додаток буде слідкувати за тим, наскільки точно ви дотримуєтеся заданого плану. Існують варіанти для Android та IOS.
  • Monefy – дуже проста система обліку ваших грошей з яскравим інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та можливістю швидко вносити нові записи. Завдяки хмарному сховищу ви можете не боятися випадково втратити важливу інформацію. Також передбачена опція синхронізації кількох пристроїв, що дуже зручно, коли підрахунки ведуть двоє чи більше членів сім'ї. Завантажити додаток можна тільки для Android.
  • Splittable – програма розроблена спеціально для сусідів по квартирі чи інших людей, що разом ведуть господарство. Додаток дозволяє відслідковувати, хто і скільки витратив на комунальні послуги, побутову хімію, їжу, тощо. Завантажуйте варіант для Android чи IOS.
Користуйтесь зручними та безкоштовними інструментами задля оптимізації витрат! Добірка створена спеціалістами компанії «Заплатка». Ми дбаємо про вашу економію та завжди готові надати швидку фінансову допомогу!

29.08.2019 08:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter