• 0

Прокат авто у Соллі+

Компанія "Соллі +" надає послуги з прокату автомобілів з 2016-ого року по сьогоднішній день та має власний сайт — sollyplus.rent. Вона пропонує оренду авто у двох великих містах — Києві та Харкові. Щоб робити якісь висновки про роботу спеціалістів компанії, варто ознайомитися з її особливостями.


Переваги бронювання


Компанія з прокату авто Соллі+ акцентує увагу на наступних особливостях: • у арсеналі немає автомобілів, які старші за 2015-ий рік;

 • кожна машина регулярно проходить обов'язковий технічний огляд;

 • знижки постійним клієнтам та помірні ціни;

 • невеликий розмір застави.


Особливості бронювання


Водій може здійснити прокат автомобіля трьома способами: 1. Здійснити процедуру бронювання на сайті компанії. На сайті можна знайти форму та заповнити її, переглянувши усі вказані характеристики автомобіля.

 2. Зателефонувати за вказаним номером та домовитися про оренду. У цьому випадку усі питання, які цікавлять, можна задати менеджеру.

 3. Прийти безпосередньо до офісу та зробити усі необхідні маніпуляції.


До водія ставляться особливі вимоги: • Це повинна бути людина, яка має водійський стаж не менше двох років.

 • Її вік — не менше 23-ох років.

 • З собою необхідно мати три документа: посвідчення водія (важливо, щоб дані були прописані латиницею), паспорт, ідентифікаційний код.


Далі між двома сторонами підписується договір, що гарантує повернення автомобіля після завершення терміну прокату. Клієнт залишає заставу, розмір якої залежить від класу автомобіля, що бронюється, терміну, на який машина передається клієнту та інших показників. Її можна заблокувати на рахунку орендатора або внести готівкою.


Сторони домовляються про місце, де клієнту буде комфортно отримати автомобіль та у якому точку міста повернути.


Також є ще одна особливість компанії — машину можна отримати без передплати з боку клієнта. Для цього потрібно заздалегідь домовитися з менеджером, попередньо дізнавшись у нього умови, за яких така процедура можлива.


Автомобілі


Клієнту пропонується обрати машину одну з чотирьох можливих класів: • Економ.

 • Середній.

 • Бізнес.

 • Преміум.


Зважаючи на рівень престижу автівки, ціна буде підвищуватися. Наприклад, за автомобіль бізнес або економ класу клієнт може віддати від однієї до шести тисяч. Вартість оренди машини преміум-класу обійдеться дорожче.


Кожен автомобіль має свої переваги та особливості, які вказано поряд з ним у каталозі. Наприклад, деякі з них мають автоматичну коробку перемикання передач, в той час, як інші — механічну. Також у салоні окремих автомобілів встановлено послугу клімат-контролю.


Мінімальна вартість орендованого авто — 1000 гривень на добу, а максимальна — близько шести тисяч. Ця інформація приблизна та формує лише загальне уявлення, тому зацікавленим клієнтам рекомендується самостійно відвідати сайт https://sollyplus.rent/ та ознайомитися з цінами на кожен автомобіль окремо.

09.08.2019 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter