• 0

Бездротові навушники й доповнення для iPhone 7: особливості аксесуарів

Сучасні аксесуари для iPhone вивели покупців на принципово новий рівень взаємодії з інтерфейсом техніки Apple. Різні мобільні фішки дають можливість отримати максимум від «яблучного» смартфона. Крім того, компактні аксесуари є важливою складовою іміджу: вони додають до образу родзинку й вишуканість, підкреслюють статус власника.


Одним із найпопулярніших у світі смартфонів на сьогодні є iPhone 7. Цікавість покупців до пристрою зумовлена тим, що ця модель є напрочуд технологічною, а ціни на iPhone 7 доволі демократичні (якщо порівнювати з новішими моделями).  • iPhone 7 позбавлений класичного 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Для користування на перших порах компанія Apple у комплекті зі смартфоном пропонувала навушники AirPods або ж перехідник системи Lightning. AirPods — це розумні бездротові навушники, які завдяки акселерометрам відчувають, коли ви їх одягаєте або знімаєте. У навушники AirPods вбудований процесор W1, який забезпечує швидке з’єднання та відмінне звучання. Процесор економно використовує енергію, завдяки чому повної зарядки вистачає на 5 годин безперервної роботи.

  • Хорошою альтернативою звичним навушникам можна вважати бездротові Beats Solo2. Вони надають можливість прослуховування музики віддалено — на відстані 9 метрів від пристрою. Провід RemoteTalk допоможе швидко приймати дзвінки, перемикати музичні треки, контролювати гучність.
  • Бездротові навушники Powerbeats2 — ще один практичний аксесуар, який пропонує корпорація Apple своїм клієнтам. Вони пов’язуються з iPhone через систему Bluetooth, з’єднання залишається стабільним на відстані до 10 метрів. Практичність цих навушників полягає в наявності захисту від пилюки й води, компактних розмірах і хорошою фіксацією кріплень.

  • Кілька слів скажемо й про EarPods. При створенні цих навушників інженери враховували будову вуха — а це гарантує якісно вищий рівень комфорту. EarPods характеризуються відмінним звучанням, відсутністю спотворень звуку при відтворенні аудіо на високій гучності й хорошим ступенем шумоізоляції.
  • Серед аксесуарів ви зможете знайти док-станцію з рознімом Lightning, кольори якої відповідають кольорам самих телефонів. Її особливість полягає в зарядці й синхронізації з будь-яким пристроєм із виходом Lightning. За допомогою док-станції можна слухати музику й спілкуватися по гучномовцю — якість звуку на вищому рівні.

  • І ще одне ноу-хау, яким нас вирішила порадувати компанія Apple — спеціальні накладки для пристроїв. Крім звичних чохлів для iPhone 7 були створені чохли Smart Battery Case, які виконують не тільки захисну функцію, а й енергоощадну. Чохол може функціонувати як з перехідником Lightning, так і з док-станцією. Смартфон у Smart Battery Case може працювати без підзарядки понад добу.


Широкий вибір смартфонів і аксесуарів від Apple та інших відомих у всьому світі виробників техніки й електроніки пропонує інтернет-магазин «Київстар». Кожен із товарів на сайті має сертифікат якості, супроводжується гарантійним талоном. Це означає, що ви купуєте сертифікований товар від виробника.

02.08.2019 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter