• 0

Готуємо сюрприз коханій

Важливим є не подарунок, а увага. Але саме завдяки увазі до коханої людини і вдається робити подарунки, які стають приємними сюрпризами. Іноді пари домовляються, що купити один одному на свято, зазвичай це великі або довгоочікувані покупки. Але і в цьому випадку є місце сюрпризу: невеликому, недорогому, але дуже приємному саме тим, що він стає свідченням кохання турботи та уваги.

Вагаєтеся, що подарувати? Ловіть натяки!

Дівчата знають, що хлопці часто бувають нездогадливими. Вони можуть подарувати коштовний подарунок, але, на жаль, зовсім не той, який хотілося коханій, і на що вона так старанно натякала. Звісно, будь-який подарунок дорогий як свідчення кохання, але, погодьтеся, прикро, коли подарована річ лежить у шафі без діла і щоразу, коли на неї натикаються, нагадує про витрачені даремно гроші.

Основний сенс подарунка-сюрпризу не в тому, щоб просто його купити і подарувати, а в тому, щоб зрозуміти: що саме хоче ваша кохана? Чому вона дійсно зрадіє? Поспостерігайте: дівчата знають про те, що чоловікові складно вибрати подарунок, і точно не залишать його без натяків, часом абсолютно прозорих:
• Кохана показує вам у смартфоні сукню з каталогу. «Подобається?» – питає. І після ствердної відповіді, тяжко зітхаючи, ховає телефон.

• Вона ніби ненароком заводить вас до магазину, приміряє шарфик / капелюшок / сережки / перстень, довго крутиться перед дзеркалом і, підтвердивши, що «дуууже подобається», чомусь йде, не купивши.

• Уже вкотре заводить розмову, що, ось, Марині чоловік купив фітнес-браслет... (багатозначна пауза).

• Час від часу скаржиться, що їй дуже не вистачає, наприклад, спеціальної сумочки для бігу (або напульсника, або нових навушників, або ще чого-небудь).
Це – найпростіші приклади. Зазвичай жінки діють набагато тонше, побоюючись здатися нав'язливими (і даремно, бо дуже тонкі натяки ризикують залишитися незрозумілими).

Реалізувати будь-яке бажання легко разом із Kasta!

Найпростіше підсісти до коханої, коли вона гортає каталог на екрані смартфону, і попросити розповісти, що їй подобається і чому сумнівається, не купуючи. В цьому випадку вам, напевно, покажуть все-все зі списку бажаного. А отже:

• вам не потрібно бігати по магазинах і згадувати, в які ви заходили з коханою;

• майбутній сюрприз замовляєте без проблем в інтернет-магазині всього за кілька кліків;

• отримавши покупку у зручний час, забираєте її і приховувати до потрібного моменту.

Якщо ж ви розпізнали натяки, які кохана робила раніше, сміливо вирушайте на Kasta і замовляйте те, що вона бажала. Тут є і солом'яний капелюх, такий як тут: https://kasta.ua/market/letnyaya-shlyapa/, який можна взяти у відпустку до моря, і модна сумка-бананка для шанувальниці активного способу життя, можна вибрати за посиланням:https://kasta.ua/market/poyasnaya-sumka/, і безліч інших приємних і потрібних дрібниць, які стануть чудовим сюрпризом для вашої коханої.

Будьте уважні один до одного, даруєте любов і турботу і тіште один одного милими сюрпризами, адже це так приємно для обох!
11.07.2019 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter