• 0

Ортопедичні матраци: переваги і недоліки

В даний час бути здоровим стає модно. І тут важливі не тільки заняття спортом і правильне харчування, величезне значення має якісний відпочинок під час сну. Прокинувшись втомленим і розбитим, мало хто захоче виходити на ранкову пробіжку або в спортзал, не кажучи вже про продуктивність на роботі. Щоб організм повноцінно відпочив вночі, необхідний ортопедичний матрац, який забезпечить рівномірне навантаження на хребет. Але не всі вироби, іменують себе ортопедичними, насправді мають ці властивості.


матраци мебельок


Щоб купити недорого якісний матрац від відомого виробника, краще звернутися в інтернет-магазин «МебельОК». великий асортимент товарів: від найдешевших моделей до елітних, представлений в каталозі. Кожен варіант супроводжується фото і описом характеристик. щоб вибрати матрац, що підходить за ціною і іншим характеристикам, досить уважно розглянути і порівняти кілька виробів. На ортопедичні матраци дається гарантія, а доставка здійснюється по всій території України.


Якими перевагами володіє ортопедичний матрац?


На відміну від звичайних матраців, ортопедичні мають цілу низку переваг:  • Ортопедичний ефект. На таких матрацах спати набагато комфортніше за рахунок правильного положення хребта. Запобігають захворювання спини, шийного відділу хребта, відкладення солей і інші хвороби. Сон не переривається, а людина з ранку відчуває бадьорість і прилив сил. Досягається це за рахунок використання якісного наповнювача, який і забезпечує рівномірність навантаження.

  • Екологічність і гіпоалергенність. Сучасні ортопедичні матраци мають натуральне покриття, яке не викликає алергічних реакцій. Проводиться антибактеріальна обробка виробу, яка перешкоджає поширенню мікроорганізмів. Завдяки дихаючої структурі, забезпечується хороша вентиляція матраца, запобігаючи виникненню цвілі і грибка.

  • Міцність і довговічність. Конструкція ортопедичного матраца дозволяє йому швидко адаптуватися під будь-яку вагу. За рахунок точкового розподілу навантаження в незалежному пружинному блоці, вага розподіляється рівномірно, не надаючи зайвого тиску в будь-якій одній частині конструкції. Якщо це безпружинні модель, то і тут часто використовують такий штучний наповнювач, як пінополіуретан, що володіє прекрасним відновлюючим ефектом. Кокосова койра вважається одним з кращих наповнювачів для матраців.


Які є недоліки у ортопедичних матраців?


До недоліків слід віднести кілька аспектів:  1. Велика вага виробу, який ускладнює транспортування.

  2. Не можна перевищувати рекомендовану виробником навантаження.

  3. Досить висока ціна виробів.


матраци


Плануючи покупку ортопедичного матраца, слід пам'ятати, що здоров'я і комфорт коштують грошей. Але є можливість і заощадити, купивши якісний виріб в магазині «MebelOk» за цілком прийнятною ціною.

02.07.2019 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter