• 0

Переваги та особливості вибору ламінаторів

Вибір ламінатора досить складний процес, вони стали випускатися в форматі, відповідному для використання в офісі, в будинку. Раніше ж дані пристрою використовувалися тільки у великих друкарнях, вони мали великий розмір, випускалися в форматі рулонних варіантів, тобто володіли достатньою швидкістю, щоб обслуговувати велику кількість ламінування.


Особливості ламінаторів


Якщо ж потрібно використовувати його в домашніх умовах, тобто для того щоб захистити документи, фотографії, то буде потрібно не дуже дорогі моделі, які відрізняються невеликим розміром, невеликою швидкістю. Вони мають доступну вартість, невеликі габарити, дозволяє обробити достатню кількість документів за день. Однак слід звертати увагу на різні моменти.


Перш за все, це сфера застосування, вид продукції, яку ви будете ламінувати, тип ламінатора, тобто рулонний, пакетний варіант, а також підтримувані формати, тобто це A4, A3, А6, тип нагрівального елементу, тип плівки в них і додаткові функції. Якщо вам необхідно ламинатор для будинку, то найкраща модель - з електронним або механічним керуванням. Відмінним варіантом стане пакетний ламінатор, що підтримує формат А4.


Вибір ламінатора


Виділяє рулонні і пакетні ламінатори, кожен з них має свої переваги та особливості. Рулонні ламінатори можуть обробити друковану продукцію будь-яких форматів їх продуктивність вище, тому вони дорожче, у них висока якість, тому що вони захищені кількома хвилями нагріву. Можна використовувати тонкі плівки, видатковий матеріал в рулонах коштує дешевше. У той же час тут є і мінуси, складна конструкція, кваліфікований персонал, тому що тут потрібно регулювати температуру натягу плівки. Вони підходять тільки для великих тиражів, щодо пакетного ламінатора, то він здатний обробляти формат А6, забезпечити двостороння або одностороння ламінування.


Чи відрізняється простотою конструкції, швидкістю процесу, легкістю в експлуатації, має доступну вартість. Серед мінусів можна виділити невеликий ресурс, вони здатні обробляти тільки періодичні документи, у них досить велика вартість витратних матеріалів, дорого коштує плівка. Вони ламінують тільки певні формати, тому треба ретельно вибирати модель, продуктивність нижче, а якщо вам буде потрібно хромування, то підійде тільки спеціальний варіант. Подробиці можна знайти на сайті https://www.azo.od.ua

01.07.2019 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter