• 0

Сучасне весілля: базовий список

Традиція одружуватися тягнеться з глибини століть і до цього дня вона триває, обростаючи лише більш сучасними тенденціями. Сучасне весілля - це веселе свято, де присутні гості, як з боку нареченого, так і нареченої. Зазвичай кількість запрошених гостей починається від тридцяти чоловік і закінчується кількома сотнями. В історії були випадки, коли на таких подіях були присутні більше тисячі гостей.


З чого ж починається весілля? Це дуже складне питання і відповісти на нього просто так не вдасться.


Деякі почінають з сукні, хоча більш далекоглядно було б забронюваті послуги фотографа, так як в весільний сезон дати бронюются мінімуму на три місяці вперед. Якщо ви хочете замовити послуги професійного весільного фотографа, зверніть увагу на портфоліо Віталія Бублика. Перевіріті, чи вільна ваша дата можна на сайті https://lin.com.ua/. Після бронювання найкраще призначити особисту зустріч, щоб якомога краще пізнаті один одного. В ідеалі провести попередня годині зйомки Love Story, щоб в весільний день ви відчувалі себе більш розкуто и впевнено перед об'єктівом камери.


Після того як послуги фотографа будуть заброньовані, можна сміливо почати пошук сукні нареченої і костюм нареченого.


Сучасне весілля: базовий список


Якщо раніше було представлено максимум три-чотири фасони сукні, то в даний час їх кількість збільшилася до декількох десятків. Крім цього, їх ще й шиють на замовлення, а вартість починається від декількох тисяч і закінчується багатомільйонними сумами.


Ніяка сучасна весілля не може обійтися без ведучого. Як правило, спільно з ним працює діджей і співак. Краще замовляти таких фахівців комплексно, так як вийде дешевше, і колектив буде більш спрацьований. Вибір ведучого має відбуватися грамотно. Часом до популярних фахівцям стоїть велика черга і записуватися доведеться заздалегідь. Веде подію він лише в перший день, але якщо буде потрібно, може проводити і наступного.


Важлива традиція - це прикраса автомобілів весільного кортежу. Як правило, в першу чергу прикрашають машину нареченого і нареченої. Цей транспортний засіб повинен бути великих розмірів і мати представницький вигляд. Якщо воно відсутнє в сім'ї, то можна замовити в оренду. Невеликий термін прокату не змусить сильно витратитися. Прикраса ж інших автомобілів відбувається різнокольоровими стрічками, кульками та іншими елементами.


З європейських країн до нас прийшла ще одна традиція, яка стосується весільної подорожі. По закінченню заходу новоспечені чоловік і дружина їдуть у відпустку на тиждень і більше. У досконалому вигляді це поїздка в туристичне місце, на острови або в інші теплі місця. Але якщо не вдається з яких-небудь причин виїхати закордон, то можна вибрати місце і в межах своєї країни.

24.06.2019 21:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter