• 0

Де взяти кредит, якщо терміново знадобились гроші

У вас виникли невідкладні справи й раптово знадобилась велика сума грошей? Якщо власних накопичень для задоволення термінових потреб недостатньо, можна звернутися по допомогу до родичів та близьких друзів. Однак у більшості випадків такий підхід вимагає брати борги у кількох людей і повертати їх якомога скоріше. Тому набагато зручніше звернутися до надійного банку та оформити позику. Переваги такого рішення очевидні:  • Можливість отримати велику суму коштів, часто недоступну у разі звернення до родичів та друзів.

  • Оформлення позики на довгий строк з можливістю погашення боргу протягом кількох років невеликими щомісячними внесками.


Комерційні банки – фінансові інститути, які спеціалізуються на видачі позик населенню та бізнесу. У найбільш надійних та престижних установах доступні різноманітні кредитні програми, пропонуються вигідні та прозорі умови фінансування. Великим попитом серед українців користуються продукти Банку Кредит Дніпро. Розглянемо основні причини його популярності.


Аргументи на користь оформлення позики у Банку Кредит Дніпро


Звертаючись за фінансовою допомогою до цієї установи, позичальник отримує важливі переваги:  • Великий вибір кредитних програм: від 3 000 до 50 000 гривень, від 50 000 до 75 000 гривень, від 75 000 до 500 000 гривень.

  • Вигідна реальна відсоткова ставка: від 62% річних.

  • Широкий діапазон строків: від 12 до 60 місяців.

  • Мінімальні вимоги до наявності документів: лише паспорт та ІПН.

  • Можливість оформлення заявки у відділенні, на сайті банку та за телефоном.

  • Ухвалення рішення про видачу позики протягом одного робочого дня.

  • Гнучкі умови погашення заборгованості.


Оформити кредит онлайн в Україні у Банку Кредит Дніпро – правильне рішення, якщо терміново потрібна велика сума грошей. На відміну від більшості фінансових установ, у цьому інституті можна отримати готівкою до 500 000 гривень. А для позик у сумі до 75 000 гривень не потрібно навіть надавати довідку про доходи. Для оформлення заявки достатньо подзвонити за вказаним телефоном або заповнити онлайн-форму на сайті. І рішення кредитних експертів буде відомо протягом доби. У більшості ж банків його доводиться очікувати кілька днів.


Важливою перевагою є й великий строк для погашення заборгованості. Позику можна оформити на 5 років та щомісячно повертати борг невеликими сумами, не навантажуючи сімейний бюджет. А якщо вдається погасити кредит раніше, Банк Кредит Дніпро не нараховує ніяких штрафних санкцій!

31.05.2019 20:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter