• 0

Особливості вигідної автооренди в Києві

Хто бував у відрядженні, той знає, як швидко біжить час у незнайомому місці, а особливо, коли це ще й столиця України. Ділові зустрічі та переговори з бізнес-партнерами, добре було б зустрітися з давніми друзями, але часу обмаль. Саме тому такою послугою, як оренда авто Київ пропонує скористатися в компанії Payless, куди звертаються більшість ділових гостей столиці. Але не тільки ця категорія людей є потенційними клієнтами автопрокату. За роки своєї діяльності спеціалісти компанії переконалися, що автомобільна оренда може виручити в будь-якій непередбачуваній ситуації. Необхідно тільки обрати для себе оптимальний пакет послуг, зробити це можна на сайті.


Що можна замовити в Payless?


Обрати машини на прокат Київ пропонує найрізноманітніші:  • Від моделей преміум-класу до економних малолітражок – якщо вам потрібен звичайний засіб пересування – виручить авто економ-категорії, коли ваш власний Мерседес знаходиться в ремонті, то є можливість орендувати таку ж іномарку в дорогій комплектації.

  • Двигуни – дизель, бензин, електромотор, гібрид – все на вибір клієнта.

  • Автомобілі з варіатором, тіптроніком, класичною автоматичною коробкою переключення передач, трансмісії з ручним управлінням.

  • Авто з водієм та без нього.


За символічну плату кожен бажаючий може замовити додаткове обладнання – дитяче крісло, GPS-навігатор; Інтернет з Wi-Fi.


Кожна транспортна одиниця пройшла необхідне технічне обслуговування, споряджена гумою відповідно до сезону.Чим приваблює автопрокат від Payless?


Орендований автомобіль можна отримати, як в офісі компанії, так і в будь-якому іншому місці Києва, а також в аеропорту Бориспіль. Останній варіант дуже важливий для тих, хто в день прильоту планує провести важливі зустрічі. Співпрацювати саме з цією компанією, значить отримати ряд значних переваг:  • Оперативне оформлення кожного замовлення;

  • Всі транспортні засоби в ідеальному технічному стані та застраховані;

  • Мінімальний пакет документів для складання договору – паспорт, ідентифікаційний код, водійське посвідчення;

  • Можливість зниження добової вартості за рахунок довгострокового прокату.


При замовленні автівки з водієм Payless гарантує повну конфіденційність відносно маршруту, зустрічей, телефонних розмов.


Автопрокат відкриває перед кожним нові перспективи, до яких без ускладнень можна дістатись в комфортабельному салоні орендованого автомобіля!

15.05.2019 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter