• 0

Переваги та особливості газових автонавантажувачів

У сучасному автомобілебудуванні та машинобудуванні відзначається тенденція до росту застосування «блакитного палива». Складська техніка - не виняток: газові навантажувачі зараз випускаються серійно декількома провідними світовими виробниками.


Навантажувачі на бензині або дизелі найчастіше називають «брудною» технікою, тому що при її експлуатації до атмосфери викидаються досить шкідливі вихлопи. На закритих і погано провітрюваних складах - це проблема № 1. Експлуатація газового вилочного автонавантажувача істотно покращує умови безпечної праці. До речі, це один з найкращих варіантів для робіт на складах продуктів і медикаментів.


Навантажувач газовий має основного конкурента у вигляді електронавантажувача. Обидва типи техніки відносяться до екологічної, але вони не можуть бути один одному повноцінною заміною. Електричний навантажувач має меншу потужність і порівняно невеликий пробіг між зарядкою батарей котра забирає робочий час; сама АКБ при інтенсивному використанні вимагає заміни через кожні 2-3 роки, а вартість у неї досить солідна.


Переваги газових машин перед аналогами, оснащеними ДВЗ, ще переконливіші: 1. У комплект газового вилочного навантажувача входять балони об'ємом до 50 літрів. Горіння газу звичайно триває довше, ніж витрата одного повного бака бензину. Це дозволяє працювати на машині, як мінімум, повну робочу 8-годинну зміну.

 2. Мінімізація навантаження на поршневу та колінвал, у порівнянні з дизельним і бензиновим аналогами.

 3. Чистота згоряння газу дозволяє рідше робити заміну масла та збільшує ресурс комплектуючих.

 4. Низькій рівень шуму під час роботи.

 5. Стабільний запуск і робота при негативних температурах.

 6. Вартість газу дешевше бензину або солярки.


При виборі газового навантажувача слід звертати увагу на ключові параметри, що впливають на економічні та експлуатаційні характеристики техніки: • тип газового пального (LPG або CNG);

 • витрата газу;

 • вантажопідйомність;

 • висота підйому;

 • радіус розвороту тощо.


На закінчення, хотілося б відзначити, що у даний час компанія «Денал Груп» пропонує недорого купити б/в газові автонавантажувачі відомих світових брендів із гарантією. Ця покупка є економічно більш доцільною та дозволяє значно знизити складські витрати, у порівнянні з термінами окупності та витратами на нову аналогічну машину. газовий навантажувач


Сайт «Денал Груп» https://denal.com.ua

29.03.2019 20:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter