• 0

Пісочна анімація - унікальне привітання на Ваше свято

пісочная анімаціяОстаннім часом все частіше люди переходять від простих святкувань і прагнуть створювати на своєму торжестві справжню казку. В такому випадку вдалим вибором неодмінно стане пісочна анімація. Україна про таку техніку малювання дізналася буквально пару років тому, але процес вже встиг привернув та підкорив усіх, адже звичайній людині складно уявити, як можна зі звичайного піску створювати прекрасні картини та навіть розповідати цілі анімаційні історії.


Особливості пісочної анімації


Головною відмінною рисою представленої техніки є те, що для малювання використовується не якийсь незвичайний матеріал, а самий звичайний пісок. Пісочне шоу стає все більш популярним, а тому його вибирають все частіше різні люди для своїх заходів. Але перевагою представленої програми є те, що вона кожен раз виглядає унікально й неповторно, так як створюється з урахуванням всіх побажань замовника.


Пісочна анімація пропонується сьогодні в двох основних варіантах:  • Робота наживо, коли художник працює прямо на очах у здивованої публіки. В такому випадку майстер виконує різні зображення з піску, які передаються на великий екран. Красою такого способу є те, що уся публіка зачаровано спостерігає за руками професіонала та дивується, як одна картинка плавно перетікає в іншу. Крім того, замовляючи живий виступ, вдасться і самому спробувати малювати на піску, так як після закінчення програми художник проводить безкоштовний майстер клас для всіх охочих.

  • Створення відеоролика за допомогою пісочної анімаціі, в такому випадку з клієнтом обговорюються всі деталі, і майстром створюється фільм про винуватця торжества, з урахуванням основних подій. У підсумку виходить справжній анімаційний фільм, який можна продемонструвати своїм рідним або відправити як привітання родичам та друзям, які живуть далеко, і немаює можливості їх привітати особисто.


Де замовити проведення пісочного шоу


Створення картини з піску це досить трудомісткий процес, що вимагає від художника дійсно високої майстерності і підвищеної концентрації уваги. А тому, щоб все шоу виглядало видовищно і яскраво, замовляти його варто тільки у справжніх професіоналів.


На сьогоднішній день майстри арт-групи SandStorm зарекомендували себе як справжні професіонали. Вони неодмінно впораються з поставленим завданням і без сумнівів додадуть до будь-якого свята трохи чарівництва.

26.03.2019 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter