• 0

booklya.ua – література на будь-який смак

Читання – один із способів пізнання світу. Кожного дня ми сприймаємо нову інформацію у новинах, читаємо інтернет видання чи книжки. Ми користуємося великим потоком інформації на електронних носіях, але інколи потрібно приділяти увагу друкованій літературі.

Интернет магазины книг зараз отримали більш широку популярність, ніж офлайн магазини. booklya.ua - це онлайн площадка, на якій Ви можете придбати навчальну чи художню літературу для дорослих та дітей.

Для дорослих представлені книги на іноземній мові, навчальна література з економіки, підприємництва, періодичні видання, історичні, детективні, любовні романи, книги з точних наук, побутові книжки. Для дітей можна підібрати такі товари:

Навчальна література для дошкільнят та школярів.

Казки на іноземній мові.

Книжки для найменших дітлахів: розвиваюча література, казки, посібники, енциклопедії.

Розділ товарів для дитячої творчості.

Велика підбірка дитячих товарів: іграшок, гральних наборів для розвитку, товарів для школи, харчування для малюків, візочки, мебель та ін.
Більша частина книжок для дітей представлена українським видавництвом «Ранок», що входить до Європейської асоціації видавництв навчальної літератури.

booklya.ua - кладезь ідей для подарунку

Що подарувати близькій людині? Це питання часто виникає при виборі подарунку на день народження, Новий рік чи інше свято. У інтернет магазині booklya.ua Ви можете підібрати безліч цікавих варіантів презенту у виді книги чи інших товарів.

Подарункові видання, які стануть гарним подарунком для керівників чи цінителів рідких книг.

Серед підбірки бізнес-книг, можна обрати цікавий варіант для колеги. Наприклад, «Настольная книга финансового директора», «Правила делового общения».
Для господинь гарною ідеєю для подарунку можно вибрати серію книжок від Ю. Висоцької «Едим дома». Відгуки можна прочитати тут.

Література, що буде актуальною в залежності від захоплень чи конкретної ситуації: «Как продать квартиру выгодно», «Как пройти собеседование в компанию мечты», «Карьера менеджера» та ін.

Для подарунку дітям можна вибрати книгу за віком або настільну гру, набір для творчості та ін.

У кожному розділі для зручності представлені товари у категорії «хіт продаж» та «акційні товари», де Ви можете обрати товари за приємними цінами. Головна перевага booklya.ua – це багатофункціональність. Окрім широкого вибору літератури, в магазині можна обрати багато корисних товарів для дітей та батьків. Вигідні умови доставки дають можливість доставити товари безкоштовно при оформленні замовлення на суму від 250 грн.
.
23.03.2019 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter