• 0

Як навчитися танцювати джаз фанк

Як навчитися танцювати джаз фанк

Jazz-funk - це запальний клубний танець, який дозволяє танцюристу висловити на танцполі свою внутрішню енергію, емоції і викластися по повній. Даний стиль танцю прекрасно підійде як неупередженим дівчатам, так і сильним, стильним хлопцям. Поєднуючи в собі елементи різних стилів (Jazz, Хіп-Хоп, локінг, вакінг і інші), Jazz-funk різноманітний стиль, стиль в якому імпульсивність плавно перетікає в пластичність, стрімкість - в уповільнення.

Вчитися будь-якого танцю без практичного досвіду дуже складно. Це стосується і такого амбітного стилю як Jazz-funk. І, звичайно, самим правильним варіантом навчання техніки джаз-фанку є звернення за допомогою до професіонала. Керуючись підказками хорошого хореографа освоєння танцю пройде набагато легше, а сам процес вивчення буде набагато приємніше.

Як навчитися танцювати джаз фанк


Істотно на процес навчання Jazz-funk може вплинути відсутність часу, або інші причини, за якими відвідати заняття буде не можливо. Однак в цьому випадку турбуватися не варто. При великому бажанні навчитися танцювати Jazz-funk можна і самостійно. Сьогодні існує багато навчального відео матеріалу в інтернет мережі. Також купити можна DVD-диски, з відео уроками. Запам'ятати потрібно тільки одне: важливо вибирати правильний матеріал.

Даний стиль вимагає хорошої фізичної форми і хореографічної підготовки. Тому, хто таких навичок не має, самостійно навчитися танцювати Jazz-funk буде набагато складніше. По-перше, потрібно себе змусити приділяти заняттям досить часу. Неможливо стати професійним танцюристом, відвідавши два - три заняття, або попрацювавши кілька разів з навчальним відеоматеріалом. Ну, а по-друге, початківцю танцюристу набагато важче вловити ідею стилю. Адже разом з набором основних рухів потрібно правильно тримати поставу, приділити увагу положенню ніг і рук, показати блиск в очах.

Досить складно самостійно вчитися танцювати Jazz-funk ще й тому, що у кожної людини індивідуальний підхід до танцю: кожен робить свої помилки, помітити які можна тільки з боку. Плюс навчання техніки Jazz-funk з хореографом в тому, що він вчасно вкаже на недоліки і порадить, як правильно їх виправити. Навчаючись танцю по відео урокам допомогти виправити будь-які похибки просто нікому. Тому пропонуємо звернути у студію танцю One Life, яка викладає Джаз Фанк у Львові і це є основним напрямком цієї студії.

Навчитися танцювати самостійно Джаз Фанк по відео урокам буде набагато простіше, якщо всередині горить вогонь бажання. Тільки в такому випадку заняття будуть приносити користь і задоволення. Навчання такого стилю дозволити відчути себе впевненіше, мати завжди чудову форму і настрій.
20.03.2019 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter