• 0

Сучасні дерев'яні збірні будинки під ключ від jelovica.ua

Проекти одноповерхових та двоповерхових збірних будинків Україна Мрієте побудувати власний будинок, однак ціни змушують задуматися і зволікати з рішенням? В інтернеті можна знайти масу пропозицій по зведенню сучасних каркасних будинків під ключ, це дійсно так. Однак, кращі рішення в питанні побудови каркасно-збірних котеджів пропонує торговий дім Єловиця. В окремих розділах нашого сайту представлена ​​докладна інформація про співпрацю зі словенською компанією Marles, яка поставляє на європейський ринок кращі каркасні будинки. У каталозі котеджів https://jelovica.ua/uk/stroitelstvo-domov-marles-ukr/proekti-budinkiv/ ви знайдете доступні для замовлення архітектурні проекти будинків під ключ із зазначенням орієнтовних цін.


Зробивши вибір на користь каркасного будинку від Єловиця, ви зможете непогано заощадити, а також стати власником красивого, екологічного, безпечного будинку своєї мрії у стислі терміни.


Чому збірні будинки з дерева настільки популярні в Україні?


У країнах Європи перші споруди збірного типу з'явилися ще кілька століть тому. В Україні каркасні котеджі стали популярні відносно недавно. Незважаючи на це попит на каркасно-збірні будинки стрімко зростає з року у рік. Всьому виною незаперечні переваги такого житла:


Економія на будівництві. Очевидно, що виготовлення та збирання каркасного будинку від Marles - вигідне вкладення. Будівництво котеджу під ключ за ціною значно відрізняється від будівництва будинків з традиційних матеріалів, за застарілими технологіями. Деякі клієнти у цьому сумніваються і побоюються підступу. Хочете розвіяти власні сумніви? Поспішайте переглянути вже реалізовані проекти готових будинків Marles на нашому сайті, які були зведені компанією Єловиця у Києві і переконатися в доступності цін.Екологічність. У процесі побудови кожної будівлі використовуються виключно екологічні, сучасні будівельні матеріали, якість і безпека яких підтверджені численними сертифікатами, висновками, ліцензіями.


Швидкість зведення. У більшості випадків споруда котеджу з цегли за стандартними технологіями під ключ займає кілька років. На виробництво і складання каркасного будинку йде набагато менше часу. Процес безпосереднього виготовлення на заводі виробника займає від 2 до 3 місяців. Безпосередня збірка на попередньо підготовленій ділянці - до 7 днів. Для установки стін не потрібна велика бригада будівельників і важка будівельна техніка. Всього кілька фахівців з монтажу каркасних будинків без проблем зроблять свою справу. Крім того, невелика вага каркасної конструкції забезпечує економію часу і грошей на зведення масивного фундаменту.


Економія тепла. Сучасні матеріали, будівельні технології забезпечують низьку теплопровідність конструкції. Це гарантує помітну економію коштів на обігріві та охолодженні котеджу в залежності від пори року.


Простота модернізації. Навіть готові збірні панелі у будинку можна без проблем перенести або розрізати, виконавши необхідне перепланування. У будинку з цегли або бетону планувати кардинальні зміни інтер'єру набагато складніше.


Звернувшись до компанії Єловиця кожен замовник в якості бонусу отримує різні варіанти безкоштовних архітектурних проектів будинків. Тепер вам не доведеться додатково витрачатися на розробку проекту. У разі необхідності ви завжди можете замовити індивідуальний проект будинку відповідно до власних уподобань і побажань.


Збірні дерев'яні будинки під ключ Marles від jelovica.ua - коли мрії про розкішний власний котедж стають реальністю.

18.03.2019 20:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter